• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 83347

سرمربی چلسی به هیچ وجه قصد ندارد هافبک برزیلی تیمش را به رئال مادرید، واگذار کند.

سرمربی چلسی به هیچ وجه قصد ندارد هافبک برزیلی تیمش را به رئال مادرید، واگذار کند.

به گزارشاقتصادتایمزبه نقل از فارس، در هفته‌های گذشته خبرهای بسیاری در مورد ابراز تمایل رئال مادرید برای خرید رامیرس منتشر شده‌ که این موضوع با واکنش هافبک برزیلی آبی‌های لندن مواجه شده است.

کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید که پیشتر هدایت چلسی را به دست داشت و با رامیرس نیز کار کرده بود، بارها ابراز تمایل کرده تا بتواند وی را به سانتیاگو برنابئو ببرد اما به نظر می‌رسد با مخالفت ژوزه مورینیو و عدم تمایل رامیرس موفق به انجام این کار نخواهد شد. مورینیو در گفت‌وگویی اعلام کرده قصد فروش هیچ بازیکنی را به هیچ تیمی ندارد.

از سوی دیگر هر چند رامیرس از ابراز علاقه رئال مادرید کمی هیجان زده شده اما به همه هواداران چلسی اطمینان داد هیچ تمایلی برای خروج از این تیم ندارد.

«ابراز تمایل رئال مادرید برای خرید من نشان از آن دارد که عملکردی بسیار خوب در سطح اروپا داشته‌ام اما اکنون با چلسی قرارداد دارم و از نظر اخلاقی درست نیست که در این خصوص نظر بدهم. در حال حاضر شایعه‌های زیادی منتشر می‌شوند. من از حضورم در چلسی رضایت کامل دارم. در اینجا به من احترام گذاشته می‌شود و احساس می‌‌کنم بخشی از تاریخ باشگاه هستم. چلسی یکی از باشگاه‌های بزرگ در دنیا است و من در ترکیب این تیم به رویاهایم دست یافتم.»

ارسال نظر