• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 82557

رقابت های پومسه قهرمانی ۲۰۱۳ جهان، ۹ تا ۱۲ آبان در بالی اندونزی برگزار می شود.

به گزارشاقتصادتایمزبه نقل از باشگاه خبرنگاران، هشتمین دوره مسابقات جهانی پومسه به میزبانی اندونزی برگزار می شود که تیم های ملی ایران در ۲ بخش مردان و زنان هم در این مسابقات شرکت کرده اند.

در این دوره از مسابقات، ژومسه کاران در دو بخش تیمی و انفرادی و در رده های سنی ۱۵ الی ۱۷ سال، ۱۸ تا ۲۹ سال، ۳۰ تا ۳۹ سال، ۴۰ تا ۴۹ سال، ۵۰ تا ۵۹ سال و ۵۹ سال به بالا رقابت خواهند کرد.

کوروش بختیار، مهدی جمالی فشی، ‌ اکبر فروزان، ‌ علی نادعلی، ‌حسین بهشتی، علی سلمانی، ‌ مهدی صمدیان تبار، ‌ احمد اخلاقی و سید حسن زاهدیبا مربیگری حسینعلی نظری در مسابقات جهانی مازی حضور دارند.

همچنین مرجان سلحشوری، ‌ مهسا مردانی، نسترن ملکی، نگین گیل سمائی، ‌ فاطمه اسدپور، ‌آتوسا فرهمند و پریسا خانی به مربیگری نالی لی وسرپرستی زهرا سروی نائب رئیس فدراسیون تکواندو راهی این رقابت ها شده اند.

بر اساس برنامه پنج شنبه نهم آبان و در نخستین روز مسابقات، در رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال و در بخش انفرادی مرجان سلحشوری و کوروش بختیار به اجرای فرم می پردازند.

در رده سنی ۴۰ تا ۴۹ سال نیز احمد اخلاقی به روی شیاپ چانگ می رود.

در بخش تیمی و در رده سنی ۱۸ تا ۲۹ سال مهسا مردانی، ‌ نسترن ملکی و نگین گیل سمائیمسابقه دارند.

جمعه دهم آبان و در رده سنی ۳۰ تا ۳۹ سال و در بخش انفرادی بانوان آتوسا فرهمند و علی سلمانی به رقابت با پومسه کاران دیگر می پردازند.

در رده سنی ۵۰ تا ۵۹ سال سید حسن زاهدی به عنوان نماینده کشورمان، حضور دارد.

در پومسه ابداعی نیز مهدی جمالی فشی، به اجرای حرکات نمایشی خواهد پرداخت.

شنبه ۱۱ آبان و در رده سنی ۱۸ تا ۲۹ سال مهدی جمالی در بخش انفرادی و در بخش آزاد و در سومین روز مسابقات علی صمدیان تبار و فاطمه اسدپور در رده سنی بالای ۲۹ سال نیز مسابقه دارند.

در این بخش و در رده سنی زیر ۲۹ سال، حسین بهشتی و مهسا مردانی به اجرای فنون خواهند پرداخت.

اما یکشنبه ۱۲آبان و در رده سنی ۱۸ تا۲۹ سال، نگین گیل سمائی در بخش انفرادی بانوان به مصاف رقیبان خود می رود.

در رده سنی ۳۰ تا ۳۹ سال فاطمه اسدپور، پریسا خانی و آتوسا فرهمند به اجرای فم می پردازند و در رده سنی ۱۹ تا ۲۹ سال حسین بهشتی، اکبر فروزان و علی نادعلی نمایش دارند.

ارسال نظر