• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 82528

برنامه مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال از هفته پنجم و ششم از سوی سازمان لیگ آزادگان اعلام شد.

به گزارشاقتصاد تایمزبه نقل از باشگاه خبرنگاران، برنامه مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال از هفته پنجم و ششم از سوی سازمان لیگ آزادگان به شرح زیر اعلام شد.

یکشنبه۱۹/۸ / ۹۲ - هفته پنجم
اتکا گلستان - شهرداری تبریز - شهدا - گرگان - ساعت ۱۴:۱۵
پیام صنعت آمل - ملی حفاری اهواز - کارگران - آمل - ساعت۱۴:۱۵
ماشین سازی تبریز - شهرداری جویبار - تختی - تبریز - ساعت ۱۴:۳۰(برگزاری این دیدار منوط به اعلام رای کمیته انضباطی در خصوص تیم شهرداری جویبار است)
بهمن شیراز - کاسپین قزوین - دستغیب - شیراز - ساعت ۱۴:۳۰
فولاد نوین اهواز - هوردادرایان کرمان - اختصاصی فولاد - اهواز - ساعت ۱۵:۰۰

دوشنبه۲۰/۸ / ۹۲
صنعت ساری - صنعت نفت نوین آبادان - متقی - ساری - ساعت۱۴:۱۵
شهرداری اردبیل - مس سونگون ورزقان - تختی - اردبیل - ساعت۱۴:۳۰
میناب طیور هرمزگان - پیام وحدت مشهد - شهرداری - میناب - ساعت۱۴:۳۰
خلخال دشت اردبیل - برق شیراز - تختی - خلخال - ساعت۱۴:۳۰ - برگزاری این دیدار منوط به رفع باشگاه برق شیراز است)

گاز فجر جم بوشهر - پرسپولیس گناوه - تختی - جم - ساعت ۱۵:۰۰
نفت امیدیه - شهرداری اراک - نفت یک - امیدیه - ساعت ۱۵:۰۰
کارون خوزستان - سپیدرود رشت - تختی۲ - اهواز - ساعت۱۵:۰۰
شهرداری لنگرود - شهرداری دزفول - به دلیل برگزاری مسباقات جام حذفی در تاریخ ۱۷/۸ / ۹۲ و حضور تیم شهرداری دزوفل در این مرحله این دیدار در تاریخ ۶/۹ / ۹۲ برگزار می شود.
یکشنبه۲۶/۸ / ۹۲ - هفته ششم
شهرداری جویبار - فولاد نوین اهواز - ساعت ۱۴:۱۵ - برگزاری این دیدار منوط به رای کمیته انضباطی در خصوص تیم شهرداری جویبار است.

مس سونگون ورزقان - شهرداری لنگرود - تختی - تبریز - ساعت ۱۴:۳۰
کاسپین قزوین - ملی حفاری اهواز - سردار آزادگان - قزوین - ساعت ۱۴:۳۰
سپیدرود رشت - میناب طیور هرمزگان - سردار جنگل - رشت - ساعت ۱۴:۳۰
برق شیراز - ماشین سازی تبریز - اختصاصی برق - شیراز - برگزاری این دیدار منوط به رفع باشگاه برق شیراز است.

شهرداری اراک - گاز فجر جم بوشهر - ۵ مرداد - اراک - ساعت ۱۴:۳۰
هورداد رایان کرمان - کارگر بنه گز بوشهر - باهنر - کرمان - ساعت ۱۴:۳۰
شهرداری تبریز - بهمن شیراز - اختصاصی شهرداری - تبریز - ساعت ۱۴:۳۰
شهرداری دزفول - صنعت نفت نوین آبادان - مجدیان - دزفول - ساعت ۱۵:۰۰
پرسپولیس گناوه - اتکا گلستان - سراجی - گناوه - ساعت۱۵:۰۰
دوشنبه ۲۷/۸ / ۹۲
پیام وحدت مشهد - نفت امیدیه - ثامن الائمه - مشهد - ساعت ۱۴:۰۰
کارون اهواز - پیام صنعت آمل - تختی ۲ - اهواز - ساعت ۱۵:۰۰

ارسال نظر