• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 89326

ممنوعیت عرضه مکمل‌های بنزین در جایگاه‌‌های سوخت

رییس جایگاه‌داران سوخت کشور با بیان این موضوع که نزدیک یک سال است که مکمل‌های بنزین در جایگاه‌های سوخت کشور توزیع نمی‌شود، اظهار داشت: در صورت مشاهده با خاطیان برخورد شد.

به گزارش اقتصادتایمز، بیژن حاج محمدرضا، رییس جایگاه‌داران کشور در گفتگو با خبرنگار اقتصادی «خبرگزاری دانشجو» در خصوص مکمل‌های بنزین در جایگاه‌ها اظهار داشت: حدود 1.5 سال پیش بر اساس دستور وزیر نفت استفاده از مکمل‌های بنزین در جایگاه‌ها ممنوع شد واصولا شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهد در جایگاه‌ها مکمل‌های بنزینی استفاده شود.

 

وی تصریح کرد: این مکمل‌ها اکتان و موارد دیگر بودند که در جهت آرام‌سازی و روشن‌شدن راحت اتومبیل و پاک کردن باک بنزین استفاده می‌شد.

 

حاج محمدرضا خاطر نشان کرد: مکمل‌های بنزین هم اکنون در کشور امریکا و کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار می‌گیرد اما در ایران وزارت نفت مدعی است بنزین مورد استفاده در کشور نیازی به مکمل ندارد به همین خاطر ما به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم مکمل‌های بنزینی در جایگاه‌ها توزیع شود.

 

رییس جایگاه‌داران سوخت کشور در خصوص برنامه‌های جدید این انجمن گفت: انجمن جایگاه‌‌داران سوخت به روز رسانی بعضی جایگاه‌ها به طور کامل و ایجاد جایگاه‌های جدید در شمال غرب و غرب تهران همچنین در اقصی کشور در دستور کار خود قرار داده است.

ارسال نظر