• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 91380

سید جواد ابطحی:

تیم اقتصادی دولت باید متناسب با شرایط جنگ اقتصادی باشد

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس گفت: با این تیم اقتصادی دولت نمی‌توانیم به جنگ اقتصادی که دشمن علیه کشور آغاز کرده برویم.

به گزارش آژانس خبری اقتصادتایمز، سید جواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با بیان اینکه اعضای تیم اقتصادی دولت با یکدیگر هماهنگ نیستند، اظهار داشت: از یک سوء باید در تیم اقتصادی دولت وحدت و هماهنگی وجود داشته باشد و از سوی دیگر این تیم باید کارآمد، به‌روز و متناسب با شرایط جنگ اقتصادی فعلی باشد.

وی با بیان اینکه با این تیم نمی‌توانیم به جنگ اقتصادی که دشمن علیه کشور آغاز کرده برویم، افزود: این تیم اقتصادی دولت تیم زمان بزم است نه زمان رزم، لذا ترمیم کابینه امری ضروری است اما اگر این تغییر از سوی رئیس جمهور اعمال نشود نمایندگان می‌توانند از ابزارهای پارلمان برای این موضوع استفاده کنند.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس با تاکید بر اینکه تغییر رویکرد و رویه دولت برای عبور از مشکلات اقتصادی فعلی امری ضروریست، ادامه داد: دولت طی سال‌های گذشته زمان مفید خود را صرف مذاکرات و چشم دوختن به آن برای حل مشکلات صرف کرد اما در حال حاضر زمان آن فرا رسیده که با تکیه بر توان داخلی تحولی در معیشت و رفع مشکلات مردم بردارد.

ابطحی با بیان اینکه دولت نیازمند یک تیم اقتصادی چابک و هماهنگ با برنامه‌ای منسجم‌ و عملیاتی است، تاکید کرد: کشور در برهه حساسی قرار دارد لذا ضروریست دولت برای برون‌رفت از شرایط کنونی  اقتصادی و بهبود وضعیت معیشتی مردم، بسته‌های کاربردی ارائه دهد.

 

ارسال نظر