• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 90117

ساعت هوشمند جدید سامسونگ موسوم به Gear S3 ماه آینده در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد. این ساعت جایگزین Gear S2 خواهد شد.

به گزارش اقتصادتایمز به نقل از تک تایمز، اگر چه هنوز سامسونگ به طور رسمی اطلاعاتی در این زمینه منتشر نکرده، اما دعوتنامه های شرکت در مراسم رونمایی از این ساعت در حال توزیع است.

پیش بینی می شود امسال هم دو مدل از ساعت های هوشمند سامسونگ در معرض دید علاقمندان قرار بگیرد. این دو مدل Gear S3  و  Gear S3 Classic نام دارند. یک مدل لوکس از ساعت یاد شده هم با همکاری جواهرسازی سوییسی یعنی Grisogono ساخته خواهد شد. رونمایی از این مدل در ماه مارس سال 2017 صورت می گیرد.

Gear S3 علاوه بر حسگرها و امکانات قبلی به مجموعه ای از حسگرهای جدید و از جمله فشار سنج، ارتفاع سنج، سرعت سنج، و GPS یکپارچه تازه مجهز خواهد بود. از نظر ظاهری نیز تغییراتی در ساعت یاد شده به وجود امده و از جمله چرخش قاب برای این ساعت در نظر گرفته شده است.

در این ساعت از سیستم عامل Tizen OS استفاده شده که از جمله نقاط ضعف آن پشتیبانی از تعداد کمتری از برنامه های کاربردی در مقایسه با سیستم عامل Android Wear است. قیمت نهایی این ساعت هنوز اعلام نشده است.

ارسال نظر