• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 87207

نکته مهمی که در مورد محصول جدید شرکت نوکیا وجود دارد، انتخاب نام Icon برای این گوشی هوشمند است. منابع آگاه می‌گویند این نخستین باری خواهد بود که نوکیا برای یکی از محصولات خود از نام مشخص استفاده می‌کند.

به گزارشاقتصاد تایمزبه نقل از جی‌اس‌ام آرنا، نوکیا با همکاری شرکت مخابراتی Verizon آمریکا در حال ساخت گوشی هوشمندی است که تصاویر قاب آن با نام Incipio روی سایت این شرکت منتشر شده است.

این دستگاه هم‌اکنون با نام Nokia Icon شناخته می‌شود و از سوی شرکت یاد شده تایید شده است که در نهایت با نام Lumia ۹۲۹ به دست کاربران جهانی می‌رسد.

پیش از این گفته شده بود که گوشی هوشمند Lumia ۹۲۹ قبل از تعطیلات پایان سال میلادی به دست کاربران جهانی می‌رسد. اما به دنبال بروز برخی مشکلات زمان عرضه این محصول به ۱۶ ژانویه موکول شد.

نکته مهم دیگری که در این زمینه وجود دارد، انتخاب نام Icon برای این گوشی هوشمند است. منابع آگاه می‌گویند این نخستین باری خواهد بود که نوکیا برای یکی از محصولات خود از نام مشخص استفاده می‌کند.

شرکت نوکیا هم‌اکنون چند سری از محصولات خود را معرفی کرده است که هر کدام از آن‌ها را با عددهای مختلف از یکدیگر متمایز می‌کند. اما به گفته منابع آگاه این نخستین باری خواهد بود که نوکیا قصد استفاده از یک نام مشخص برای گوشی خود را دارد. برخی مراکز خبری احتمال می‌دهند که این اتفاق به خاطر ادغام نوکیا با شرکت مایکروسافت صورت گرفته است.

ارسال نظر