• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 87193

آن دسته از شرکت‌های الکترونیکی که قصد تولید فناوری‌های پوشیدنی را دارند می‌توانند از شیشه محافظ ۳D Gorilla Glass در انواع ساعت‌های مچی هوشمند، دستبندهای الکترونیکی و … استفاده کنند.

به گزارشاقتصاد تایمزبه نقل از جی‌اس‌ام آرنا، شرکت Corning که بزرگترین تولیدکننده شیشه‌های محافظ برای نمایشگرهای لمسی محسوب می‌شود اعلام کرد که مدل جدید سیستم محافظتی Gorilla Glass را به صورت سه‌بعدی طراحی کرده است.

تکنیک جدید کارخانه‌ای که شرکت Corning در اختیار گرفته است به آن‌ها امکان می‌دهد این سیستم محافظ را در اشکال و طراحی‌های مختلف برای انواع دستگاه‌های الکترونیکی مجهز به نمایشگر لمسی تولید کنند.

میزان دوام یک محصول مهم‌ترین نیازی است که کاربران هنگام خرید به آن توجه می‌کنند. بنابراین آن دسته از شرکت‌های الکترونیکی که قصد تولید فناوری‌های پوشیدنی را دارند می‌توانند از شیشه محافظ ۳D Gorilla Glass در انواع ساعت‌های مچی هوشمند، دستبندهای الکترونیکی و دیگر فناوری‌هایی که قرار است امسال وارد بازار شود، استفاده کنند.

هنوز نام هیچ شرکت الکترونیکی اعلام نشده است که برای استفاده از این فناوری با شرکت Corning قرارداد منعقد کرده باشد. بر این اساس هنوز نمی‌توان گفت چه محصولی برای نخستین بار سیستم محافظتی ۳D Gorilla Glass را در اختیار می‌گیرد.

ارسال نظر