• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 85042

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: توسعه پهنای باند اینترنت نیازمند پهنای باند شعور اجتماعی است و باید به شهروندان طبق حقوق شهروندی ارائه شده از سوی رئیس جمهور ارزش بگذاریم.

به گزارشاقتصاد تایمزبه نقل از فارس، گودرزی در مراسم افتتاح الکامپ نوزدهم اظهارداشت: توسعه پهنای باند اینترنت نیازمند توسعه پهنای باند شعور اجتماعی است و برای این امر باید به شهروندان مطابق آنچه که در حقوق شهروندی آقای روحانی رئیس جمهوری آمده ارزش بگذارید.

مشاور وزیر صنعت افزود: یکی از اهداف برنامه پنجم توسعه این است که سهم صنعت ICT در تولید ناخالص ملی به ۱۰ درصد برسد و اگر تولید ناخالص ملی را در پایان برنامه پنجم ۵۱۴ میلیارد دلار هدف‌گذاری کنیم سهم صنعت ICT باید ۱۰ میلیارد دلار تا ۲.۵ سال آینده باشد.

وی گفت: وزارت صنعت بعنوان متولی توسعه تجارت الکترونیک و دولت الکترونیک و بخشی که باید بنگاه‌ها را برای الکترونیکی شدن آماده کند، آمادگی همکاری با وزارت ارتباطات در تحقق اهداف فن‌آوری اطلاعات برنامه پنجم را دارد.

گودرزی افزود: اکنون که دولت تدبیر و امید روزنه‌ای برای ارائه صداقت اجتماعی ایجاد کرده، بهتر است بجای دعوت به مناظره‌های غیر اخلاقی اجازه دهیم دولت امید بجای حاشیه پردازی به اقدامات عقلانی توجه کند.

ارسال نظر