• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 84625

اگرچه نام «تونی بیتس» از مدیران داخلی مایکروسافت و «استیفن ایلاپ» مدیرعامل اسبق نوکیا در لیست کاندیداهای احتمالی برای مدیرعاملی مایکروسافت بود، اما احتمال کمی وجود دارد که یکی از این دو فرد جایگزین بالمر شوند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، نام «استیفن ایلاپ»(Stephen Elop) مدیرعامل اسبق نوکیا از لیست کاندیداهای احتمالی برای تصاحب پست مدیرعاملی شرکت مایکروسافت خارج شد.

به گزارشاقتصاد تایمزبه نقل از سلولار – نیوز، هیئت مدیره مایکروسافت بر «آلان مولالی»(Alan Mulally) مدیرعامل شرکت خودروسازی Ford و «استایا نادلا»(Staya Nadella) از مدیران ارشد شرکت مایکروسافت تاکید فراوان دارد تا با انجام مابقی بررسی‌ها، یکی از این دو فرد جایگزین «استیو بالمر»(Steve Ballmer) شوند.

این طور که «استیو بالمر» مدیرعامل کنونی مایکروسافت اعلام کرده است، او تا آگوست بعدی از این پست خود در بزرگترین شرکت تولیدکننده نرم‌افزار در جهان کناره‌گیری می‌کند.

اگرچه نام «تونی بیتس»(Tony Bates) از مدیران داخلی مایکروسافت و «استیفن ایلاپ» مدیرعامل اسبق شرکت نوکیا در لیست کاندیداهای احتمالی برای مدیرعاملی مایکروسافت حضور داشت، اما هم‌اکنون احتمال کمی وجود دارد که یکی از این دو فرد جایگزین بالمر شوند.

این اطلاعات را خبرگزاری بلومبرگ به نقل از منابع آگاهی که نخواستند نامشان فاش شود، منتشر کرده است.

«استیفن ایلاپ» همچنان یکی از کارمندان شرکت نوکیا محسوب می‌شود و این در حالی است که پست او از مدیرعاملی گروه شرکت‌های نوکیا به مدیر مرکز تولید گوشی‌های نوکیا تنزل یافته است. این اتفاق پس از آن رخ داد که شرکت مایکروسافت مرکز تولید گوشی‌ها و خدمات نوکیا را خرید. پیش‌بینی می‌شود که ایلاپ در آینده به یکی از مدیران ارشد مایکروسافت تبدیل شود.

ارسال نظر