• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 82269

نسخه چاپیارسال به دوستان اخبار مایکروسافت و ویندوز

اقتصادتایمز: مایکروسافت روز جمعه فایل به‌روزسانی عرضه ‌شده برای ویندوز آر تی ۸.۱ را حذف کرد تا مشکلات مربوط به نمایش صفحه آبی ویندوز که نشانگر نقص جدی این سیستم عامل است برطرف شود.

مایکروسافت روز جمعه فایل به‌روزسانی عرضه ‌شده برای ویندوز آر تی ۸.۱ را حذف کرد تا مشکلات مربوط به نمایش صفحه آبی ویندوز که نشانگر نقص جدی این سیستم عامل است برطرف شود.

به گزارشاقتصادتایمزبه نقل از کامپیوترورلد، این نسخه از ویندوز برای تبلت های مایکروسافت موسوم به سرفیس عرضه شده و کاربرانی که فایل به روزرسانی Windows RT ۸.۱ را بر روی سیستم های خود نصب کرده‌اند می گویند نصب آن به مختل شدن عملکرد سیستم انجامیده است.

البته این مشکل محدود به عده خاصی از کاربران بوده و آنها نیز پس از حذف به روزرسانی با مشکل خاص دیگری مواجه نشده‌اند. با این حال کثرت شکایات در این زمینه باعثشده فایل به روزرسان از فروشگاه ویندوز حذف و بررسی مجدد آن آغاز شود.

مایکروسافت زمان بندی خاصی را برای رفع مشکل یاد شده اعلام نکرده است و مشخص نیست فایل به روزرسان تا چه زمانی عرضه می شود. در حالی که برخی کاربران بعد از نصب این وصله نرم افزاری با صفحه آبی موسوم به صفحه مرگ مواجه شده اند برخی نیز پیامی در مورد ضرورت تعمیر رایانه خود را مشاهده کرده‌اند.

ارسال نظر