• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 85625

معاون برنامه‌ریزی و نظارت صداوسیما گفت: حرکت‌های جدید پژوهشی و تحقیقی، ادبیات جدیدی در تولیدات صداوسیما پدید آورده است.

به گزارشاقتصاد تایمزبه نقل از ایسنا، معاون برنامه‌ریزی و نظارت سازمان صداوسیما گفت: با حرکت جدید پژوهشی و تحقیقی که طی چند سال اخیر در رسانه ملی انجام شده، در واقع ادبیات جدیدی در مسیر حمایت و پشتیبانی از تولیدات صداوسیما شکل گرفته و یک نظام فکری منسجمی ایجاد شده است.

دکتر حسن خجسته که درحاشیه دیدار از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی مدیریت آموزش و پژوهش معاونت برنامه‌ریزی و نظارت صداوسیما سخن می‌گفت، افزود: کارهای بسیار خوب تحقیقی و پژوهشی موجب اعتبار و آبروی سازمان و اصلاح سیستم خواهد شد.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت صداوسیما با بیان این مطلب که در نقد موضوعاتی چون موسیقی کارهای مفصل و با اهمیتی انجام شده است گفت: خوشبختانه طی چند سال گذشته پژوهشگران رسانه ملی کارهای تحقیقاتی باارزشی را برای سازمان انجام داده‌اند که عوامل تولید از جمله کارگردان‌ها، تهیه‌کنندگان و شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی می‌توانند از آن بهره‌گیری کنند.

خجسته با اشاره به اینکه در حوزه ارزیابی کار جدیدی انجام شده است، اظهار داشت: با بهبود کیفی کار در مرکز نظارت و ارزیابی امید می‌رود با توانمندی که این مرکز دارد بتواند طی دو سال آینده یک روزنامه سینمایی و تلویزیونی مستقل داشته باشد و از این طریق به تولید آثار تلویزیونی کمک کند.

ارسال نظر