• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 84998

کامبیز روشن روان که مشغول کار بر روی تعدادی از ساخته های علی تجویدی به خوانندگی علیرضا قربانی است از پایان ضبط بخش های سازی این اثر خبر داد.

به گزارشاقتصاد تایمزبه نقل از فارس، کامبیز روشن روان که مشغول کار بر روی تعدادی از ساخته های علی تجویدی به خوانندگی علی رضا قربانی است از پایان ضبط بخش های سازی این اثر خبر داد.

کامبیز روشن روان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی موسیقی ایران(نای)، ضمن اعلام این خبر گفت: کار تنظیم دوباره و ضبط ۶ قطعه از آثار استاد علی تجویدی توسط علی رضا قربانی به من پیشنهاد شده بود که کار را آغاز کردیم و خوشبختانه ضبط بخش های سازی این آثار به پایان رسید.

این آهنگساز در ادامه افزود: با پایان یافتن ضبط بخش های سازی، تنها ضبط صدای علی رضا قربانی و میکس صدای ایشان بر روی موسیقی باقی مانده که این اتفاق نیز در اولین فرصت صورت خواهد گرفت.

وی همچنین در مورد تنظیمی که برای این قطعات در نظر گرفته عنوان کرد: تنظیم من معمولا هم با تنظیمات گذشتگان و هم با تنظیم هایی که امروزه انجام می شود تفاوت هایی دارد و به نوعی از زبان موسیقایی ام محسوب می شود با آن آثار استاد تجویدی را تنظیم کرده ام.

کامبیز روشن روان ادامه داد: سعی کرده ام در این کار حال و هوای آثار استاد تجویدی را حفظ کنم و چندان از فضای آنها دور نشوم.

این موسیقیدان درباره عنوان این آلبوم و قطعات آن گفت: پیشنهاد این کار از سوی علی رضا قربانی مطرح شده و ایشان نیز هنوز تصمیمی برای عنوان خود آلبوم نگرفته است. این در حالی است که درباره عنوان خود قطعات نیز باید به جمع بندی برسیم که آیا با همان عنوان های گذشته منتشر شوند و یا اینکه عنوان جدیدی برای آنها انتخاب شود.

ارسال نظر