• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 84628

امید محمدیان که پیشتر تهیه‌کنندگی «قوی‌ترین ‌مردان ایران» را بر عهده داشته است، از ساخت سری جدید این مسابقه با عنوان «قوی‌ترین‌ها» در دی ماه خبر داد.

به گزارشاقتصاد تایمزاین تهیه‌کننده در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: این مسابقه در ۲۶ قسمت تولید می‌شود که ۱۰ قسمت از آن پیش از نوروز به پخش می‌رسد و ۱۶ قسمت از آن نیز ویژه‌ی ایام عید خواهد بود.

محمدیان با اشاره به متفاوت بودن سری جدید «قوی‌ترین مردان ایران» گفت: شرکت‌کنندگان در این مسابقه از رشته‌های مختلف ورزشی حضور خواهند داشت و پنج توانایی سرعت، قدرت، تعادل، استقامت و هوش مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

محمدیان امیری پیش از این گفته بود، ما اولین‌ بار مسابقه «قوی‌ترین مردان ایران» را با راه‌اندازی انجمنی به همین نام در سال ۷۷ ضبط و تولید کردیم و سپس در سال ۷۸ این مسابقه از تلویزیون پخش شد. سپس از این طریق ورزشکاران قدرتی شناسایی شدند و مسابقات پرورش اندام در سری‌های بعدی این مسابقه پیگیری شد.

وی اظهار کرده بود، مسابقه «مردان آهنین» از روی «قوی‌ترین مردان ایران» کپی شد؛ مسابقه‌ای که مسؤول برگزاری آن نبودیم و چون حواشی زیادی به دنبال داشت مدیران تلویزیون تصمیم گرفتند از ادامه آن جلوگیری کنند. در این میان ما طرحی را به شبکه پنج با نام «قوی‌ترین‌ها» ارائه کردیم که آیتم‌های آن با هوش، سرعت، تمرکز و قدرت افراد تناسب دارد.

به گزارش ایسنا پیش از این خبر تولید برنامه‌ی «قوی‏ترین زنان» نیز به تهیه‌کنندگی امیریان در برخی رسانه‌ها منتشر شده‌بود که در پی آن شبکه تهران خبر تولید این برنامه را نادرست خواند.

ارسال نظر