• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 84508

مدیر انتشارات «نیلوفر سپید» از انتشار کتاب «زمزمه‌های زندگی» با موضوع نامه‌های یک زن و شوهر در جوانی‌شان و چینش این نامه‌ها توسط «راضیه تجار» در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارشاقتصاد تایمزنیلوفر مالک، مدیر انتشارات «نیلوفر سپید» در گفت‌وگو بافارس، بیان داشت: این انتشارات به دلیل مشخص نبودن وضعیت نشر کشور، از سال گذشته تاکنون کمتر به چاپ کتاب اهتمام داشته است.

وی اضاه کرد: به تازگی کتابی را برای اخذ مجوز به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال کرده‌ام که عنوان آن «زمزمه‌های زندگی» نامگذاری شده است که مضمون آن مربوط به نامه‌هایی است که یک زن و شوهر در جوانی برای هم نوشته‌اند.

مالک ادامه داد: کتاب «زمزمه‌های زندگی» نامه‌های «پری نوری‌زاده» و همسرش است که توسط «راضیه تجار» جمع‌بندی و چینش شده‌اند که این کتاب دارای حدود ۳۶۰ صفحه است که در آینده نزدیک از سوی انتشارات «نیلوفر سپید» منتشر می‌شود.

بر اساس این گزارش، از انتشارات «نیلوفر سپید» تاکنون کتاب‌هایی نظیر «از جنس بلور» نوشته «مهین دخت حسنی‌زاده» و «لیمو ترش» اثر «داود ملکی» با موضوع دفاع مقدس، کتاب «پدری برای چهار فصل» نوشته «پرند رشیدی»، «از قبیله لیلی» تألیف «نیلوفر مالک» و «دویدن میان زندگان» نوشته «مهین دخت حسنی‌زاده» منتشر و روانه بازار نشر شده است.

ارسال نظر