• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 84135

علی نرگس‌نژاد که نمایش جدیدش را با بازی پژمان جمشیدی به صحنه می‌برد، گفت: علاقه‌مندی پژمان جمشیدی به بازیگری باعثشد به او پیشنهاد کنم در نمایش جدیدم «بادی که ترا خشک کرد، مرا برد» بازی کند.

به گزارشاقتصاد تایمزاین نمایش‌نامه‌نویس و کارگردان تئاتر که این روزها مشغول آماده کردن نمایش «بادی که ترا خشک کرد، مرا برد» است، در گفت‌وگو با ایسنا، ادامه داد: به طور اتفاقی پژمان جمشیدی را در خانه بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی دیدم و با دیدن شور و شوق او به بازیگری و تیزهوشی‌اش در این زمینه تصمیم گرفتم با او همکاری کنم.

نرگس‌نژاد که این نمایش را با بازی جمشیدی و بهاره رهنما آماده اجرا می‌کند، افزود: متن این نمایش را براساس داستان کوتاهی از بهاره رهنما نوشته‌ام و داستان آن درباره درباره ارتباط یک زن و شوهر است و درواقع یک داستان خانوادگی است.

این هنرمند تئاتر درباره همکاری‌اش با بازیگران مجموعه طنز «پژمان» توضیح داد: همانطور که اشاره کردم، پژمان جمشیدی بسیار علاقه‌مند و باهوش است. از اسفند گذشته هم تصمیم داشتم با بهاره رهنما کار کنم. قرار بود او در نمایش قبلی‌ام «خانه سربی» که بهار امسال اجرا شد، بازی کند اما چون اجرای ما با یکی از برنامه‌های دیگرش همزمان می‌شد، این همکاری انجام نشد.

نرگس‌نژاد درباره زمان و مکان تمرین این نمایش نیز توضیح داد: در آغاز قرار بود نمایش‌مان را در مجموعه «باروک» اجرا کنیم اما در میانه تمرین‌مان متوجه شدیم که این سالن تعطیل شده است! با این حال تمرین ما ادامه دارد و آماده اجرا در آذر ماه هستیم. در حال حاضر نیز با چند سالن نمایشی گفتگو کرده‌ایم تا در صورت امکان همزمان با نمایشی دیگر به صحنه برویم.

به گزارش ایسنا، علی نرگس‌نژاد بهار امسال نمایش «خانه سربی» را با بازی سیامک صفری، بابک حمیدیان، پانته‌آ پناهی‌ها، فرزین صابونی و مینا ساداتی در تالار اصلی تئاتر شهر به صحنه برد.

ارسال نظر