• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 84124

بیش از ۴۰۰ اثر برای شرکت در بخش بین الملل این جشنواره که با موضوع مقاومت و بیداری اسلامی برگزار می شود ارسال شده است.

به گزارشاقتصاد تایمزبه نقل از فارس، بخش بین الملل سومین جشنواره تلویزیونی جام جم با استقبال خوبی از سوی برنامه سازان تلویزیونی همراه بوده است.

به گزارش ستاد خبری سومین جشنواره تلویزیونی جام جم، بیش از ۴۰۰ اثر برای شرکت در بخش بین الملل این جشنواره که با موضوع مقاومت و بیداری اسلامی برگزار می شود ارسال شده است.

تعداد آثار رسیده بیش از حد انتظار دبیرخانه این بخش بوده و بر این اساس پیش بینی می شود کار هیئت انتخاب آثار بیشتر از زمان معمول وقت لازم داشته باشد.

بر این اساس دبیرخانه بخش بین الملل تا آخر هفته جاری کار انتخاب اولیه آثار را انجام داده و آثار انتخاب شده را برای داوری به دبیرخانه مرکزی جشنواره ارسال خواهد کرد.

در میان آثار رسیده علاوه بر برنامه های پخش شده از شبکه های تلویزیونی کشورهای منطقه برنامه هایی نیز از شبکه های تلویزیونی کشورهای اروپایی دیده می شود.

آثار تلویزیونی با موضوع مقاومت و بیداری اسلامی که در فاصله سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۳ تولید و پخش شده باشند امکان حضور در بخش بین الملل سومین جشنواره تلویزیونی جام جم را داشتند.

سومین جشنواره تلویزیونی جام جم در ۶ بخش مجموعه‌های تلویزیونی، فیلم های تلویزیونی، انیمیشن، مستند، برنامه‌های ترکیبی و بین الملل برگزار می‌شود.

ارسال نظر