• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 84105

بیش از ۴۰۰ اثر برای شرکت در بخش بین‌الملل سومین جشنواره تلویزیونی جام جم که با موضوع مقاومت و بیداری اسلامی برگزار می‌شود، ارسال شده است.

به گزارشاقتصاد تایمزبه نقل از ایسنا، ستاد خبری سومین جشنواره تلویزیونی جام جم اعلام کرده که تعداد آثار رسیده بیش از حد انتظار دبیرخانه این بخش بوده و بر این اساس پیش بینی می‌شود کار هیات انتخاب آثار بیشتر از زمان معمول وقت لازم داشته باشد.

بر این اساس دبیرخانه بخش بین الملل تا آخر هفته جاری کار انتخاب اولیه آثار را انجام داده و آثار انتخاب شده را برای داوری به دبیرخانه مرکزی جشنواره ارسال خواهد کرد.

در میان آثار رسیده علاوه بر برنامه های پخش شده از شبکه های تلویزیونی کشورهای منطقه برنامه هایی نیز از شبکه های تلویزیونی کشورهای اروپایی دیده می شود.

آثار تلویزیونی با موضوع مقاومت و بیداری اسلامی که در فاصله سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۳ تولید و پخش شده باشند امکان حضور در بخش بین الملل سومین جشنواره تلویزیونی جام جم را داشتند.

سومین جشنواره تلویزیونی جام جم در شش بخش مجموعه های تلویزیونی، فیلم های تلویزیونی، انیمیشن، مستند، برنامه های ترکیبی و بین الملل برگزار می شود.

ارسال نظر