• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 82499

" ثروت آفرینان " عنوان یک برنامه ترکیبی از گروه دانش و اقتصاد شبکه تهران است که اکنون در مرحله تولید قرار دارد.

به گزارشاقتصاد تایمزبه نقل از روابط عمومی رسانه ملی، عبدالله عبدی تهیه کننده برنامه " ثروت آفرینان " در توضیح ساختار این برنامه گفت: این برنامه در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای با رویکرد تجاری سازی ایده مخترعان و مبتکران در ساختار مستند ترکیبی تولید می‌شود.

این برنامه با هدف حمایت از مخترعان و مبتکران جوانی که با فضای بازار سرمایه و تجاری کردن محصول خود آشنا شوند به روی آنتن می‌رود.

تهیه برنامه " ثروت آفرینان " در توضیح آیتم‌های این برنامه گفت: معرفی کوتاه از صاحبان سرمایه، معرفی کوتاه از مخترعان و مبتکران، ارزیابی و تایید ایده و.. از بخش‌های این برنامه است که دو مجری یکی در نقش روای و دیگری اجرای برنامه را برعهده دارد.

تهیه کننده برنامه " ثروت آفرینان " تصریح کرد: سامانه پیامکی برنامه به شماره ۱۰۰۰۰۵۶۳ راه اندازی شده است و مخاطبان می‌توانند با این شماره پیامک با ما ارتباط و با معرفی مخترعان و سرمایه‌گذاران نقش مهمی را در این برنامه ایفا کنند.

همچنین با توجه به موضوع برنامه که تبدیل ایده به ثروت(سرمایه گذاری روی ایده ها و اختراعات) است، شرکت کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به نشانی پست الکترونیک برنامه sarvat @ irib. ir ارسال کنند.

یکی از دیگر راه‌های ارتباطی ما از طریق صفحه " ثروت آفرینان " در باشگاه مخاطبان شبکه تهرا ن به نشانی club. tv۵. ir است که می‌توانند نظرها و پیشنهادهای خود را با ما درمیان بگذارند.

ارسال نظر