• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 82363

" رضا رویگری " در نخسستین کنسرت خود در یک شب پائیزی گفت: آرزویم خواندن برای مردم سرزمینم است.

به گزارشاقتصاد تایمزبه نقل ازباشگاه خبرنگاران، حاضر در نخستین کنسرت رضا رویگری در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران, رضا رویگری در چهارمین شب از دومین ماه فصل پائیز با اجرای قطعه " قاصدک " روی صحنه رفت که ملودی این اثر را عماد توحیدی, تنظیم را بهنام شهرکی و ترانه آن را یغما گلروئی سروده بود.

رضا رویگری در آغازین لحظه های نخستین کنسرت خود گفت: در ایران برای اولین بار است که کنسرت می گذارم ام در خارج از ایران تاکنون ۳ بار کنسرت داشته ام اما آرزوی همیشگی من این بوده که برای مردم سرزمینم بخوانم و امیدوارم روزی بتوانم در روستاهای ایران نیز روی صحنه بروم.
این خواننده بازیگر مشهور ایرانی در قسمتی دیگر از این برنامه و پیش از اجرای یک قطعه گفت: زنده یاد عسل بدیعی پیش از مرگش این اثر را شنیده بود و با آن بسیار گریه کرده بود و به همین دلیل این قطعه را به روح پر فتوح این هنرمند جوان تقدیم می کنم.

به قدری هواداران حاضر در سالن طنین " ایران ایران " را سر می دادند که رویگری در میان این کنسرت و به طرزی غافلگیرکننده این اثر خاطره انگیز را که یادآور سال های پیروزی انقلاب اسلامی است را اجرا کرد.

دانیال عبادی, امید زندگانی, امیر نوری, سعید عرب, یاحا کاشانی, سیاوش خیرابی, مهدی مقدم, علیرضا روزگار, بهداد سلیمی, امیر عرب, رضا توکلی, رضا بنفشه خواه, مینا نوروزی, غلامرضا صنعتگر, بهداد وثوقی و علی کشاورز میهمانان ویژه رویگری در این شب پائیزی بودند.

رضا رویگری در بخش دیگری از نخستین کنسرت خود گفت: تصمیم به اجرای قطعه ای دارم که آن را به همسرم تقدیم می کنم که امیدوارم با این عمل مرا در دسته آقایان زن ذلیل قرار ندهید.
این خواننده بازیگر کشورمان با ارکستری به رهبری محسن افشار و با اجرای قطعه هایی چون کازابلانکا, شیرین و فرهاد و عاشقونه با طرفداران موسیقی خود دیدار کرد.

ارسال نظر