• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 91037

معاون هماهنگی امور بازرسی اتاق اصناف تهران خبر داد:

برگزاری نمایشگاه بهاره در ۵ نقطه تهران

معاون هماهنگی امور بازرسی اتاق اصناف تهران از برگزاری ۵ نمایشگاه بهاره در محدوده پارک ارم، حکیمیه، بوستان ولایت، فرهنگسرای خاوران و مصلی تهران خبر داد.

به گزارش آژانس خبری اقتصادتایمز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، حسین درودیان اظهار کرد: اولویت ما این است که کسبه پلاسکو در نمایشگاه های بهاره پایان سال حضور داشته باشند.

وی همچنین در خصوص انتشار اخبار و گمانه زنی هایی مبنی بر گرانی پوشاک در آستانه شب عید به دلیل حادثه پلاسکو نیز با تکذیب اخبار و شایعات در این زمینه اظهار کرد:  رکود اقتصادی همچنان حاکم بر بازار است و در چنین شرایطی تولیدکنندگان برای خلاص شدن از معرکه ی بدهی در تلاش هستند که اجناس خود را به قیمت مناسب عرضه کنند همچنین عمده تولیدکنندگان ما در صنف پوشاک در سطح شهر پخش و پراکنده هستند و اغلب بنکداران در ساختمان پلاسکو حضور داشتند، پس در نتیجه احتمال گرانی پوشاک در پی حادثه پلاسکو وجود ندارد.

دورودیان در ادامه تصریح کرد: حدود 300 بازرس از اتاق اصناف تهران  به همراهی بازرسانی از اتحادیه آجیل و خشکبار، پوشاک، شیرینی و میوه و دیگر اتحادیه های مرتبط برای کنترل بازار شب عید مستقر  هستند و در ایام پایانی سال و باقی مانده تا شب عید مشغول گشت زنی در سطح شهر هستند.

به گفته معاون هماهنگی امور بازرسی اتاق اصناف تهران؛  در میدان شوش، خیابان شهرستانی و خانی آباد کانکس های بازرسی اصناف مستقر شده است و بازار را تحت کنترل و نظارت دارند ضمن اینکه  شهروندان در این ایام می توانند در تماس با شماره تلفن 124 ما را از وقوع تخلفات و شکایات خود مطلع سازند.

 

ارسال نظر