• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 89442

 قیمت حلیم و انواع آش در ماه رمضان اعلام شد

رییس اتحادیه فروشندگان آش، حلیم، کباب و غذاهای سنتی با اعلام نرخ مصوب حلیم در ستاد تنظیم بازار گفت: در سال جاری هر کیلو حلیم معجونی ۱۰ هزار تومان، آش شله قلمکار با گوشت ۹۵۰۰ و آش رشته ۸۵۰۰ تومان است.

به گزارش اقتصادتایمز، حسین محمدی گفت: نرخ مصوب هر کیلوگرم حلیم معجونی با هزار تومان افزایش در مقایسه با سال قبل 10 هزار تومان، حلیم عادی 9 هزار تومان، آش شله قلمکار با گوشت 9500 تومان و آش رشته 8500 تومان مشخص شده  است.

 

وی خاطر نشان کرد: قیمت هر پرس کامل حلیم و آش نیز 6 هزار تومان تعین شده است.

 

رییس اتحادیه فروشندگان آش، حلیم، کباب و غذاهای سنتی ادامه داد: قیمت هر پرس شله زرد و حلوا 6 هزار تومان و هرکیلوگرم از این محصولات 8 هزار تومان مشخص شده است.

 

وی با تاکید برخرید محصولات یاد شده از مراکز مجاز، اظهار داشت:  مصرف کنندگان برای خرید این محصولات تنها به به واحد های مجاز آش، حلیم، کباب و غذاهای سنتی که با تابلوهای بنفش مشخص شده اند، مراجعه کنند.

 

محمدی تاکید کرد: بر روی تابلوی واحد های مجاز عرضه حلیم و آش کد بهداشتی و عضویت در اتحادیه  آورده شده است که در صورت هر گونه تخلف قابل پیگیری هستند.

 

وی در پایان تصریح کرد: درسال جاری برای جلوگیری از فروش این محصولات در واحدهای غیر مجاز، با انجام بازرسی به آنها  تذکر داده  می‌شود که در صورت سرپیچی ظرف 24 ساعت پلمپ می‌شوند.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر