• ایمیل
 • پرینت
 • آدرس خلاصه

کد خبر: 89294

با حکم محمدرضا اسکندری:

اسماعیلی، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت کاونده شد

بابک اسماعیلی، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت صنعتی، معدنی و تجارتی کاونده وابسته به بنیاد شهید شد.

به گزارش اقتصادتایمز، طی حکمی از سوی مهندس محمدرضا اسکندری رئیس سازمان اقتصادی کوثر بنیاد شهید و امور ایثارگران، بابک اسماعیلی به عنوان مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت صنعتی، معدنی و تجارتی کاونده (سهامی عام) وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب شد.

 

 

بابک اسماعیلی دکترای اقتصاد و توسعه دارد و پیش از این مدیریت عامل و نایب رئیسی هیات مدیره هولدینگ (گروه) سرمایه گذاری سبحان (سهامی عام) وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران را برعهده داشته است که در این مقطع به موفق به تغییرات ساختاری و کارکردی کلان در این شرکت و ثبت رشد ۵۱۷۴ درصدی سود خالص این هولدینگ سرمایه گذاری شده است.

 

 

در رزومه اسماعیلی علاوه بر مدیرعاملی گروه سبحان، مشاغلی چون ریاست و عضویت در هیات مدیره شرکت های خدمات بازرگانی تحفه، سرمایه گذاری لیزینگ سبحان، سرمایه گذاری عمران سبحان، خدمات آموزشی نماد سبحان، تولید پوشاک گون، دبیری کارگروه تعامل با دستگاههای اقتصادی دولت مجمع تشخیص مصلحت نظام، دبیری اقتصادی قرارگاه جنگ نرم ستاد کل نیروهای مسلح، معاونت اقتصادی شرکت آپسکو و مشاور اقتصادی و رسانه ای تعدادی از مقامات سیاسی و اقتصادی کشور وجود دارد.

 

 

شایان ذکر است سازمان اقتصادی کوثر از سازمان های مهم اقتصادی است که توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران انقلاب اسلامی جهت تحقق فرمان حضرت امام و قانون اساسنامه بنیاد شهید، به منظور خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و با هدف تمرکز اداره و تنظیم امور مربوط به اموال، املاک و سهام شرکت های بنیاد شهید تشکیل شده و از طریق شرکتهای وابسته منجمله شرکت صنعتی، معدنی و تجارتی کاونده (سهامی عام) که صد درصد سهام آن متعلق به بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد، عهده دار تامین بخشی از منابع مالی خانواده معظم شهدا است.

 

 

در حال حاضر شرکت صنعتی، معدنی و تجارتی کاونده در زمینه های مختلف صنعتی، معدنی و تجارت داخلی و خارجی مشغول به فعالیت است. شرکت صنعتی، معدنی و تجارتی کاونده در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۶۳ خورشیدی فعالیت خود را آغاز نمود.

 

 

کاونده در طی این مدت توانسته است موفقیت های مناسبی در جهت تامین نیازهای صنعتی داخل و یافتن بازارهای متقاضی تولیدات و محصولات ایرانی در بیرون از مرزهای ایران داشته یاشد. کسب عنوان صادرکننده نمونه کشور در سال های مختلف تنها بخشی از افتخارات فعالیت این شرکت می باشد.

 

 

واردات مواد اولیه کارخانجات سیمان، ورق های استیل ماشین آلات صنعتی، ابزار و ادوات الکترونیک و مواد غذایی منجمد از جمله کالاهای وارداتی این شرکت و همچنین محصولات صنعتی و میوه جات و آبزیان نیز از جمله صادرات تخصصی بوده که این شرکت در فعالیتهای خود به انجام رسانده است.

 

 

در حال حاضر شرکت صنعتی، معدنی و تجارتی کاونده با عنایت به هلدینگ های مرتبط با سازمان اقتصادی کوثر به عنوان سهامدار اصلی خود، امکان تامین لوازم خانگی، سنگ های ساختمانی و تزئینی و مواد غذایی از جمله مرغ و روغن برای متقاضیان داخلی و خارجی می باشد و می کوشد تا در امر سرمایه گذاری جهت صادرات محصولات ایرانی با دیگر سرمایه گذاران فعال شرایط مناسبی را جهت ارز آوری و افزایش تولیدات ملی فراهم نماید.

 • حسن

  9 4 پاسخ

  خداوند حفظشان کند. در دولت تدبیر و امید انتخاب با تدبیری بود

 • ایوب

  8 1 پاسخ

  امیدوارم همچون حضور ایشان در شرکت سبحان اینجا نیز منشا خیر کثیر باشند.

  • علیرضا

   6 2

   اگر بگذارند کار کنند وگرنه نخشونو میکشن

  • ناشناس

   4 2

   نکنه نخ تو رو هم کشیدن

 • حجت

  9 0 پاسخ

  همه این مسایل به یک طرف. به عنوان رسانه مستقل پیگیری کنید تکلیف مدیرعامل قبلی که این همه ضرر و زیان به مجموعه خوشنام کاونده وارد ساخته و شرکت را در آستانه ورشکستگی و تعطیلی قرار داده بود چه می شود چرا آیت الله ش برای چنین فردی حکم مشاوره میزند. اینهاست که دردناکه

 • سید محمد

  5 0 پاسخ

  ما هنوز خاطرات خوش مدیریت ایشان در گروه سرمایه گذاری سبحان را به یاد داریم. کاش بار دیگر ایشان به سبحان باز میگشتند تا یک بار دیگر شاهد اوج گیری گروه سرمایه گذاری سبحان می بودیم

 • سید مجتبی

  4 1 پاسخ

  برادران اسماعیلی همه جا هستن گویا

 • سیدمهدی

  1 0 پاسخ

  عرض تبریک و آرزوی توفیق

 • علی اسفندی

  1 0 پاسخ

  زنده باد دکتر اسماعیلی و مهندس اسکندری پرچمدار مبارزه با فساد در کوثر

ارسال نظر