• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 88935

اقتصادتایمز: یکی از بهترین مجموعه‌های بازی دنیا با پیشرفته‌ترین امکانات استاندارد بین‌المللی درکیش ساخته می‌شود. عملیات ساخت این شهربازی درچند فاز اجرا می‌شود تا با تکمیل هرفاز امکان استفاده شهروندان وگردشگران فراهم خواهد شد.

به گزارش اقتصادتایمز به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش، مهندس مونسان گفت: یکی از بهترین مجموعه های بازی دنیا با پیشرفته ترین امکانات استاندارد بین المللی درکیش ساخته می شود.

مهندس مونسان با اشاره به اهمیت توسعه گردشگری و ایجاد جاذبه های متنوع تفریحی از ساخت شهربازی مدرن کیش درزمینی به وسعت ۶۰ هزارمترمربع خبرداد.

به گفته مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، طراحی این مجموعه توسط مشاوران بین الملل آغازشده است وپس از این مرحله ازچهار ماه آینده عملیات ساخت شهربازی کیش با سرمایه گذاری بخش خصوصی توسط سرمایه گذاران ایرانی اجرایی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به تمهیدات اندیشه شده درخصوص ایمنی تجهیزات این شهربازی اشاره کرد و افزود: با بهره گیری از بهترین وپیشرفته ترین امکانات استاندارد اروپایی وطراحی های انجام شده، این مجموعه به یکی از بهترین شهربازی های دنیا تبدیل می شود.

مونسان در ادامه از ساخت چرخ و فلک با ارتفاع ۶۰ متر به عنوان یکی از نمادهای کیش دراین شهربازی خبرداد و گفت: شهربازی کیش در دو بخش مسقف وروباز ساخته می شود و دربخش روبازامکانات وتجهیزات متناسب با شرایط آب وهوای کیش طراحی شده است تا گردشگران وساکنان درتمام سال ازاین امکانات بهره مند شوند.

عملیات ساخت شهربازی کیش درچند فاز اجرا می شود تا با تکمیل هرفاز امکان استفاده شهروندان وگردشگران فراهم شود.

مجموعه شهربازی کیش با امکانات کامل خدماتی، تفریحی وپذیرایی درکنار پارک شهرساخته می شود.

گفتنی است ساخت پارک شهر وپارک خانواده ازجمله اقدامات انجام شده دردوره مدیریت مونسان است که با توجه به نبود پارک وفضای تفریحی برای خانواده ها درجزیره کیش مورد استقبال ساکنان وگردشگران قرارگرفت.

ارسال نظر