• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 84711

رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان از شروع نظرسنجی گسترده مردمی برای انتخاب برندهای محبوب مردم خبر داد و گفت: در پی اعلان رسمی برنامه‌های " جشنواره ملی برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان " در آبان ماه، نظرسنجی مردمی در این ارتباط دهه سوم آذر ماه صورت می گیرد.

به گزارشاقتصاد تایمزبه نقل از ایسنا، دکتر سید محمد جعفری اظهار کرد: در این جشنواره، هواداران و مشتریان وفادار هر یک از برندها، ضمن اعلام حمایت و رای دادن به برندهای محبوب خود، زمینه انتخاب این برندها را به عنوان برند محبوب بازار ایران فراهم خواهند آورد.

وی افزود: برندهای برتر محبوب مردم، پس از انجام این نظرسنجی گسترده مردمی که از طریق چهار روش حضوری، اینترنتی، پیامکی و تلفنی در گروههای مختلف کالا / خدمات مصرفی مورد نیاز اقشار جامعه انجام خواهد شد، انتخاب می شوند و نهایتا طی مراسمی روز دوم بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما معرفی خواهند شد.

جعفری اضافه کرد: این جشنواره به عنوان یک رویداد بزرگ ملی با مشارکت و حمایت جدی فراکسیون حمایت از حقوق مصرف کنندگان مجلس شورای اسلامی برگزار می گردد.

دبیر اجرایی جشنواره نیز در این رابطه اظهار کرد: برندهای ملی و همچنین نمایندگی برندهای خارجی فعال در بازار ایران با ارایه مدارک مورد نیاز و بر اساس تناسب فعالیت با یک یا چند مورد از گروههای کالا / خدمات می توانند حداکثر تا ۲۰ آذر ماه با ثبت اطلاعات برندشان در پایگاه اینترنتی رسمی جشنواره به آدرس www. IranTopBrands. org اقدام به ثبت برند و در این جشنواره شرکت کنند.

دکتر محمد ناطق گفت: بدیهی است با توجه به اهمیت بالای رای و نظر مصرف کنندگان برای مدیران برندهای معتبر، این برندها تمام تلاش خود را برای حضور قوی و جلب نظر هوادارانشان در این جشنواره به کار خواهند بست و بی شک این رقابت بی واسطه، زمینه بسیار مناسبی را برای دستیابی به یک ارزیابی واقعی از میزان علاقمندی و هواداری مصرف کنندگان به برندها ایجاد خواهد کرد تا مدیران برندها بتوانند با برنامه ریزی بهتری، به اهداف عالی خود در کسب و کار دست یابند.

ناطق یادآور شد: با توجه به مدل برگزاری جشنواره، برندهای برتر جشنواره در هر گروه، برندهای حائز بالاترین آرای مردمی و هواداران هستند که در نهایت به برندهای برتر، تندیس برند محبوب اعطا خواهد شد.

ارسال نظر