• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 84661

در حالی انتخابات اتاق ایران برای انتخاب رئیس جدید آغاز شده است که خبرنگاران هنوز اجازه ورود به جلسه را پیدا نکرده‌اند.

به گزارشاقتصاد تایمزبه نقل از فارس، انتخابات اتاق بازرگانی ایران برای تعیین رئیس پارلمان بخش خصوصی لحظاتی پیش آغاز شد.

بنابراین گزارش، غلامحسین شافعی و مسعود خوانساری دو نامزد ریاست اتاق بازرگانی ایران هستند که پس از سخنرانی آنها، اعضاء هیئت نمایندگان اقدام به انتخاب رئیس از طریق رأی گیری خواهند کرد.

به گزارش فارس، هم اکنون اقدامات حفاظتی در اتاق بازرگانی ایران حاکم است و هیچکدام از اعضاء غیر از هیئت نمایندگان حق ورود به ساختمان را ندارند.

بنابراین گزارش، نحوه اطلاع‌رسانی به خبرنگاران نیز با تعلل مواجه است، بطوریکه خبرنگاران اجازه ورود به ساختمان را نیافته‌اند.

این در حالی است که در دور قبلی انتخابات اتاق بازرگانی ایران مشروح انتخابات از طریق ویدئو کنفرانس در طبقه هشتم پخش می‌شد.

یک عضو هیئت نمایندگان که در جلسه حضور دارد در گفت‌وگو با فارس گفت: جو حاکم در انتخابات به نفع یکی از نامزدها بیشتر است اما لابی سنگینی برای انتخاب فرد دیگر نیز در حال انجام است.

بنابراین گزارش، اکثریت هیئت نمایندگان در این جلسه حضور یافته‌اند و همچنین نمایندگان دولت و نمایندگان تشکل‌ها نیز در جلسه حضور دارند.

یک عضو دیگر هیئت نمایندگان در گفت‌وگو با فارس اظهارداشت: ممکن است در انتخابات این دوره یکی از نامزدها به دلیل دعوای تهرانی‌ها و شهرستانی‌ها اقبال بیشتری برای انتخاب به عنوان رئیس اتاق بازرگانی ایران داشته باشد.

ارسال نظر