• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 82278

اقتصادتایمز از آخرین تغییرات قیمتی سکه، طلا و ارز گزارش می دهد:

کاهش ۷هزار تومانی سکه / دلار روی مرز ۳۰۰۰ تومان ایستاد + جدول

اقتصادتایمز: ارزش طلا در بازار ایران نسبت به روز گذشته با توجه به افزایش ارزش طلا در بازراهای جهانی و کاهش قیمت ارز در بازار آزاد کاهش یافت و این در حالی است که قیمت سکه تمام طرح جدید افزایش یافته است.

سرمایه گذاران و کارشناسان بین المللی بر این باورند که با توجه به توافق موقت کنگره و دولت آمریکا بر سر بحران بودجه و بدهی و احتمال وقوع مجدد بحران در اقتصاد این کشور فدرال رزرو اجرای محرک پولی ۸۵ میلیارد دلاری را ادامه خواهد داد.

به گزارشاقتصادتایمز، نگرانی نسبت به متوقف محرک پولی فدرال رزرو تاثیر زیادی بر کاهش قیمت طلا از ابتدای سال ۲۰۱۳ میلادی داشته است.

قیمت طلا طی هفته گذشته بهترین عملکرد خود در دو ماه اخیر را به ثبت رسانده است. قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲ درصد افزایش به بیش از ۱۳۱۸ دلار رسیده است.

قیمت طلا روز جمعه برای لحظاتی به بیش از ۱۳۲۵ دلار رسید و طی هفته گذشته رشد ۳.۴ درصدی را ثبت کرده است.

نشست فدرال رزرو آمریکا نیز قرار است روزهای ۲۹ و ۳۰ اکتبر برگزار شود و بسیاری از کارشناسان بر این باورند که فدرال رزرو در این نشست اجرای محرک پولی را ادامه خواهد داد.

ارزش طلا در بازار ایران نسبت به روز گذشته با توجه به افزایش ارزش طلا در بازراهای جهانی و کاهش قیمت ارز در بازار آزاد کاهش یافت و این در حالی است که قیمت سکه تمام طرح جدید افزایش یافته است.

طلا

سکه

ارز

ارسال نظر