• ایمیل
 • پرینت
 • آدرس خلاصه

کد خبر: 91424

حسین شریعتمداری:

آقای مطهری! اقدامات موشکی سپاه برای ناموس و جان مردم است/ حرف‎هایتان سخیف و نابخردانه بود

مدیرمسئول روزنامه کیهان در پاسخ به اظهارات تفرقه افکنانه علی مطهری گفت: صحبت های ایشان در مورد برجام سخیف تر از آن است که نیازی به پاسخ داشته باشد.

به گزارش آژانس خبری اقتصادتایمز، حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان در رابطه با صحبت های علی مطهری در گفتگو با خبرگزاری دانشجو؛ گفت: صحبت های نایب رئیس مجلس در مورد برجام سخیف تر از آن است که نیازی به پاسخ داشته باشد. برجام کلاه گشادی بود که سر مملکت و نظام ما گذاشته شد.

وی اضافه کرد: تیم هسته ای ایران افراد مومنی هستند و افراد مومن خیانت نمی کنند اما ممکن است سرشان کلاه برود. تیم هسته ای ترفند و گول آمریکایی ها را خوردند و کلاه بسیار گشادی بر سر آن ها گذاشته شد. آن هایی که فکر می کنند موشک هوا کردن و اقدامات موشکی سپاه پاسداران برجام را بهم زده اشتباه فکر می کنند و باید پاسخ دهند که آیا شما برای زن، بچه، اموال، جان و ناموس مردم نگران نیستید؟ این موشک ها برای نابودی داعش ساخته می شوند همانطور که آمریکایی ها معتقدند داعش را برای نابودی اسلام به وجود آورده است لذا باید برای نابودی آن ها تلاش کرد.

گفتنی است در حاشیه جلسه علنی روز گذشته مجلس شورای اسلامی علی مطهری نماینده مردم تهران و نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران با اشاره به تهدیدات اخیر ترامپ علیه ایران اظهار داشت: آنهایی که باعث شدند برجام اجرا نشود، مقصر هستند و کسانی که تلاش کردند با موشک هوا کردن برجام اجرا نشود، به هدف خود رسیده اند.

 

 • محمدرضا مقیم

  0 0 پاسخ

  جناب آقای علی مطهری حرفهای بسیاری را زدید، انگار که شیر حلال خورده اید. و همیشه بیاد داشته باشید بقول امام راحل اینجور افراد نعره میکشند و فقط دم میچرخانند.
  والسلام
  دکتر مقیم

ارسال نظر