• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 86334

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه گزارش دستگاه نظارتی در مورد فروش خودروهای مگان اجلاس عدم تعهد باید تا آخر این هفته به این کمیسیون ارائه شود، گفت که در صورت تایید تخلف در این گزارش با وزارت صنعت و شرکت سایپا برخورد می‌شود.

به گزارشاقتصاد تایمزمصطفی افضلی‌فرد در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ما گزارش وزارت صنعت و معدن در این رابطه را پیش از این دریافت کرده‌ایم، گزارشی که قرار است دستگاه‌های دیگر برای ما بفرستند، هنوز به دست ما نرسیده که ما گزارش نهایی خود را تکمیل کنیم، بنابراین این گزارش که باید از سوی دستگاه‌های نظارتی ارائه شود باید تا آخر هفته به کمیسیون اصل ۹۰ تقدیم شود چراکه پیش از این هم دو بار این مهلت تمدید شده بود.

وی درباره اینکه آیا این گزارش در صحن علنی مجلس قرائت می‌شود یا نه، گفت: قرائت گزارش به جمع‌بندی ما بستگی دارد. اگر گزارش با منافع و مصالح عموم مردم سروکار داشته باشد و از طرفی صحت داشته باشد، شاید در صحن علنی قرائت شود.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در پایان اظهار کرد: در صورتی که گزارش موید تخلف باشد با وزارت صنعت و شرکت سایپا برخورد می‌شود اما اگر صحت نداشته باشد با خبرگزاری مربوطه که این شایعه را پخش کرده و همچنین شبکه خبر سیما برخورد خواهد شد.

به گزارش ایسنا، پیش از این اخباری منتشر شده بود که خودروهای مگانی که درباره اجلاس عدم تعهد مورد استفاده گرفتند با قیمتی بسیار نازل‌تر از قیمت بازار به فروش رسیدند.

ارسال نظر