• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 85601

رییس سازمان بسیج اساتید با بیان اینکه ما از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای خود حمایت می‌کنیم، اظهار کرد: اما تیم مذاکره‌کننده فراموش نکند که غرب در ۳۴ سال گذشته چه رفتاری با ما داشته است.

به گزارشاقتصاد تایمزبه نقل از ایسنا، صلاحی صبح امروز در آغاز کنگره شهدای جهاد علمی که به همت سازمان بسیج اساتید برگزار شد، خاطرنشان کرد: اکنون از پرونده هسته‌ای ایران به عنوان مهمترین موضوع پس از جنگ سخت نام برده می‌شود؛ زیرا جمهوری اسلامی ایران توانسته نظام دو قطبی را به چند قطبی تبدیل کند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی باید به سمت تبدیل شدن به یک قدرت بین‌المللی گام بردارد، گفت: نباید فراموش کنیم که شورای امنیت صدام را به خاطر حمله به ایران محاکمه نکرد و همچنین این شورا آمریکا را به دلیل حمله به هواپیمای مسافربری کشورمان محکوم نکرد.

صلاحی ادامه داد: تا جایی که قدرت نباشد غرب عقب‌نشینی نمی کند. این کنگره این پیام را برای تیم مذاکره‌کننده دارد که مقاوم باشد؛ زیرا اقتدار دفاعی‌، استقلال سیاسی و پیشرفت علمی کشور به وسیله خون شهدا محقق شده است.

رییس سازمان بسیج اساتید در پایان با اشاره به اینکه هیات دیپلماسی در برابر پیشرفت‌های کشور عقب‌نشینی نخواهد کرد، اظهار کرد: ما چیزی کمتر از تمدن نوین اسلامی نمی‌خواهیم و در این راه کوتاه نمی‌آییم.

ارسال نظر