• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 84148

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه، اشراف اطلاعاتی را از ارکان مهم امنیت خواند و گفت: اطلاعات مهمی که در ماموریتهای کنترل بسیج به دست آمده و به مبادی امنیتی انتقال می یابد توانسته منجر به خنثی سازی بسیاری از توطئه های دشمنان در مناطق مرزی شمال غرب و جنوب شرق کشور گردد.

به گزارشاقتصاد تایمزبه نقل از ایسنا، سردار سرتیپ دوم پاسدار ابوالقاسم فروتن در گفت وگویی به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج در برگیری دامنه شجره طیبه بسیج را مربوط به کل جامعه دانست و اظهار داشت: تفکر و روحیه بسیجی امروز مرزها را درنوردیده و در سطح منطقه و حتی فرا منطقه ای مطرح شده است.

وی خاطر نشان کرد: بسیج نهادی مردمی است که با مبنا قرار دادن شاخص ها و معیارها تحت تاثیر متغیرها قرار نمی گیرد.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه با اشاره به ایفای نقش بسیج در حوزه های مختلف گفت: بسیج بستری است که در آن بدون در نظر گرفتن محاسبات اقتصادی و بی منت خدمات ارزنده و شایان توجهی ارائه می شود.

فروتن با اشاره به ایفای نقش بسیج در تامین امنیت به ویژه در مناطق مرزی گفت: اشراف اطلاعاتی از مهمترین ارکان امنیت است که بسیج مناطق مرزی در شمال غرب و جنوب شرق در این حوزه نقش مهمی را ایفا کرده است.

وی افزود: آنچه بسیج کنترل کرده و به مبادی امنیتی انتقال می دهد بسیار ارزشمند و درخور تحسین است، تا جایی که به برکت اقدامات و کمک های بسیجیان هوشمند و بصیر در حوزه های امنیتی بسیاری از توطئه های دشمنان خنثی شده است.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه در پایان اظهار امیدواری کرد که این شجره طیبه و ایده بزرگ که توسط معمار کبیر انقلاب شکل گرفت در سراسر جهان اسلام جاری شود.

ارسال نظر