• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 83980

سفیر پیشین ایران در پاریس گفت: با اجرای توافق ژنو تحریم‌های ظالمانه بین‌المللی نیز در مسیر از بین رفتن قرار خواهد گرفت و مردم شریف ایران به مرور آثار لغو تحریم‌ها را لمس خواهند کرد.

به گزارشاقتصاد تایمزبه نقل از ایسنا، صادق خرازی در صفحه فیسبوکش نوشت: " بالاخره با مجاهدت‌های ملت بزرگ ایران و نمایندگان و خادمان آنها حقوق هسته‌یی ایران و ایرانیان مورد تایید مجدد قرار گرفت. بعد از ماه‌ها مذاکرات فشرده با کشورهای ۱ + ۵ امشب در ژنو بیانیه مشترک ایران و ۱ + ۵ نهایی شد. توافق شامل هدف مشترک و گام اول و گام آخر در جهت حل و فصل نهایی موضوع هسته‌یی است. مهمترین دستاورد این مذاکرات تایید غنی‌سازی در ایران است که سال‌ها صهیونیست ها و تندروهای اروپایی و آمریکایی سعی در محروم کردن ایران عزیز از این حق خود بوده‌اند.

با اجرای توافق ژنو تحریم‌های ظالمانه بین‌المللی نیز در مسیر از بین رفتن قرار خواهد گرفت و مردم شریف ایران به مرور آثار لغو تحریم ها را لمس خواهند کرد.

این پیروزی را به مردم عزیز ایران تبریک می گویم و به تیم هسته‌یی کشورمان که طی چند ماه گذشته شبانه روز در مسیر احقاق حق هسته‌یی کشورمان تلاش کرده‌اند دست مریزاد می‌گویم.

زنده و پاینده باد ایران و سرفراز باد ایرانی در هر کجای کره خاکی "

ارسال نظر