• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 83978

نماینده‌ی مردم کاشان در نطق میان دستور امروز خود با تشکر از تیم مذاکره‌کننده هسته‌یی ایران، موفقیت این تیم را حاصل مقاومت بی‌بدیل و تیزهوشی مذاکره کنندگان دانست و گفت: نباید از تهدید اسراییل نگران باشیم و به این اظهارات که می‌گویند حق غنی سازی به ایران داده نشده است، توجه نکنیم.

به گزارشاقتصاد تایمزبه نقل ازایسنا، ‌ عباسعلی منصوری آرانی، نماینده‌ی مردم کاشان در مجلس گفت: پیروزی بزرگ تیم مذاکره کننده با حمایت و در چارچوب مشخص ایران با حمایت رهبری و مردم پیش رفته است، گفت: فرزندان انقلاب این مذاکرات را چنان پیش بردند و چنان موفقیتی به دست آوردند که در بازگشت آنان همه آفرین خواهند گفت. این نماینده‌ی کمیسیون امنیت ملی در ادامه با بیان این که ۱ + ۵ راه دیگری به غیر از مذاکره با ایران و امضای توافقنامه نداشت، در بیان مسائل حوزه‌ی انتخابیه‌اش گفت: با توجه به اینکه ایجاد فرمانداری ویژه برای آران و بیدگل نتیجه مورد نظر ما را نداشته است لازم است در این مورد رسیدگی لازم برای تامین بودجه‌های مورد نیاز این مناطق صورت گیرد.

آرانی ادامه داد: من قصد داشتم در نطق امروز در مورد وضعیت نامناسب کارگران صنایع ریسندگی و بافندگی در کاشان، آران و بیدگل صحبت کنم اما شب گذشته آقای ربیعی وزیر کار و آقای نوبخت معاون راهبردی ریاست جمهوری با من تماس گرفتند و گفتند که پنج شنبه تیمی برای رسیدگی به وضعیت این کارگران به منطقه خواهد رفت.

نماینده‌ی مردم کاشان در ادامه نطق خود از دولت خواست تا فکری به حال بحران بیکاری جوانان تحصیلکرده کند و گفت: ‌ وزیر صنعت و معدن و تجارت به ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در منطقه آران، کاشان و بیدگل توجه کنند.

منصوری آرانی ادامه داد: حوزه‌ی انتخابیه ام نیاز به اورژانس بهبود و ضعیت راهها، تامین آب شرب به روستاها، احداثراه برای دسترسی به اتوبان، افزایش تعداد کرسی‌های مجلس، پرداخت تسهیلات تولید توجه به حفظ میراثفرهنگی و باستانی و توسعه مناطق گردشگری دارد. همچنین با توجه به اینکه منطقه تابستانهای گرم و زمستانهای سرد دارد، لازم است در افزایش قیمت برق در این منطقه شرایط آب و هوایی آن هم در نظر گرفته شود.

وی همچنین با تشکر از وزارت کشور برای پیگیری ارتقاء تقسیم کشوری در حوزه‌ی انتخابیه‌اش از صدا و سیما برای پوشش عزاداری در کاشان تشکر کرد و از آذربایجان که برای عزاداری در این منطقه تشکر کرد.

ارسال نظر