• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 89783

شرکت عمران شهر جدید پردیس در تازه‌ترین اطلاعیه خود به سازندگان مسکن مهر وعده داده که تا شهریور ماه امسال خدمات زیربنایی واحدهای مسکن مهر تامین می‌شود.

به گزارش اقتصادتایمز، واگذار نشدن برخی واحدهای مسکونی مهر به خاطر عدم نصب انشعاب آب، برق و گاز، متاسفانه باعث شده تا در کل کشور افزون بر 250 هزار واحد مسکن مهر منتظر تکمیل و تحویل این واحدها به متقاضیان باشند.

یکی از مناطقی که متقاضیان زیادی را نیز جلب کرده، شهر پردیس است که طبق اطلاعیه جدید شرکت عمران شهر جدید پردیس قرار است، تا خدمات زیربنایی تا شهریور ماه تامین شود.

یکی از سازندگان مسکن مهر  اعلام کرد که این اطلاعیه به تازگی به آنها ابلاغ شده و اعلام شده که سازندگان نگران نباشند و بر سرعت کار خود بیفزایند، تا به محض اینکه در شهریور ماه امسال خدمات زیربنایی واحدهای مسکن مهر تامین شد، آنها از برنامه عقب نمانده و بتوانند واحدها را تکمیل و به متقاضیان واگذار کنند.

طبق گفته مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر ، وزرای راه و شهرسازی و نیرو در حال پیگیری هستند و اگر اعتبار مورد نیاز تزریق شود، تمام 250 هزار واحد مسکن مهر که خدمات زیربنایی برای تحویل به مردم ندارند، تا پایان سال تحویل خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه وزیر راه و شهرسازی دستور داده از محل فروش اراضی به تامین خدمات زیربنایی کمک شود، گفت: 150 میلیارد تومان بابت تأمین خدمات زیربنایی و 60 میلیارد تومان بابت پرداخت برای دستگاه‌های خدمات‌رسان آب و فاضلاب هزینه شده است.

سرتیپ زاده جانشین نماینده تام الاختیار وزیر نیرو در مسکن مهر نیز می گوید که بر اساس مصوبه هیأت وزیران در ابتدای پروژه مسکن مهر تامین اعتبار خدمات زیربنایی مسکن مهر را به سه بخش تقسیم کردند و مقرر شد که یک سوم از طریق منابع داخلی شرکت‌های زیر مجموعه وزارت نیرو که آن هم برگرفته از دریافت حق اشتراک است، یک سوم اعتبارات از محل منابع استانی و یک سوم اعتبارات از محل اعتبارات ملی باشد.

وی ادامه داد: نبود اعتبار ملی و استانی و تمام شدن موعد تفاهم‌نامه وزرای شهرسازی و نیرو قبل از سال 90 باعث شده تا تامین خدمات زیربنایی با کندی پیش برود.

ارسال نظر