• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 89617

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تأکید کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر ساخت فرودگاهی در یک منطقه سوددهی لازم را نداشته باشد باید برنامه ساخت آن را منتفی کرد و دنبال راهکارهای جدید برای درآمدزایی فرودگاه بود.

‌به‌گزارش اقتصادتایمز به نقل از روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور‌ ابراهیم آقامحمدی اظهار داشت: اهمیت افزایش ناوگان هوایی کشور و تجهیز فرودگاه‌ها به امکانات ضروری و خیلی از موارد دیگر در زمینه صنعت هوانوردی و فرودگاهی ما را بر آن می‌دارد به دنبال طراحی و اجرای برنامه‌هایی مدون و مشخص در این زمینه باشیم تا با مشارکت دیگر دستگاه‌های کشور در امر فرودگاه‌سازی و تقویت ناوگان، قدم‌های مثبتی برداریم.

‌عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی‌ ‌گفت: مدیران باید ارزیابی مثبتی نسبت به‌ احداث فرودگاه جدید و همچنین توسعه فرودگاه‌های حاضر داشته باشند زیرا‌ گام‌های اساسی برای ورود ناوگان جدید به کشور نیز برداشته شده است و به مرور شاهد اتفاقات مطلوب‌تری در عرصه حمل‌ونقل هوایی به‌ویژه در بخش فرودگاهی و ارائه خدمات به مسافران خواهیم بود.

وی افزود: سودده بودن فرودگاه‌ها یکی از موضوعات مهم در بخش هوانوردی و فرودگاهی است که مدیران این صنعت باید آن را در نظر بگیرند و در جهت سودده بودن آنها گام‌های اساسی بردارند.

وی اضافه کرد: اگر ساخت فرودگاهی در یک منطقه سوددهی لازم را نداشته باشد باید برنامه ساخت آن را منتفی کرد و دنبال راهکارهای جدید برای درآمدزایی فرودگاه بود.

آقامحمدی اظهار داشت: خوشبختانه با حرکت به سمت و سوی خصوصی‌ سازی و واگذاری فعالیت‌ها به بخش خصوصی قطعاً فرودگاه‌های کشور به سودآوری لازم خواهند رسید و در جهت تامین منابع مالی مورد نیاز به طراحی برنامه‌های جدید می‌پردازند.

ارسال نظر