• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 87971

مسافرانی که به دنبال پروازهای ارزان هستند می‌توانند پروازهای پایانی شب را انتخاب کنند یا لحظه آخر به لیست پرواز مربوطه اضافه شوند.

به گزارشاقتصاد تایمزبه نقل از باشگاه خبرنگاران، مسافرانی که به دنبال پروازهای ارزان هستند می‌توانند پروازهای پایانی شب را انتخاب کنند یا لحظه آخر به لیست پرواز مربوطه اضافه شوند.

بلیت پروازهایی که در ساعات پایانی شب انجام می‌شوند ارزان‌تر از نرخ بلیت پروازهایی است که روز و ابتدای صبح‌ انجام می‌شود.

همچنین اگر مسافری خواستار پرواز ارزان قیمت باشد در زمان‌ها و ساعاتی که به نام " لحظه آخر " موسوم است از طریق ایرلاین مربوطه با وی تماس گرفته می‌شود و او می‌تواند از تخفیف‌ بهره‌مند شود.

قائم مقام وزیر راه در امور هوانوردی اظهار کرد: اگر نرم افزار تنوع سازی خدمات هوایی اجرا شود می‌توان این طرح را برای تمامی شرکت‌ها اجرا کرد و پس از آن بحثآزادسازی قیمت بلیت پیگیری خواهد شد که الزاما به معنای گران شدن نرخ بلیت نخواهد بود.

نوریان تاکید کرد: تجار و بازرگانانی که به دلیل کنسل شدن پروازهای ایران - بحرین در سال ۲۰۰۹ با خسارت مالی مواجه شدند در صورت اثبات، خسارت آنها پرداخت می‌شود.

ارسال نظر