• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 87312

معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری؛ طراحی و ساخت، تعمیرات و صلاحیت پروازی، فرودگاه، عملیات پرواز، سیستم مدیریت ایمنی و بررسی سوانح را از محورهای اصلی نخستین همایش ایمنی در حمل و نقل هوایی اعلام کرد.

به گزارشاقتصاد تایمزبه نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، حمید حبیبی گفت: همایش ایمنی در صنعت حمل و نقل هوایی با هدف اعتلای صنعت هوایی کشور، ارتقای ایمنی هوانوردی، سلامت پروازها و آسیب شناسی و بررسی ایمنی هوانوردی با همکاری مراکز علمی و پژوهشی و مشارکت شرکت های هواپیمایی، شرکت فرودگاههای کشور، شرکت های سازنده و طراح هواپیما در تیرماه اینده برگزار خواهد شد.

رئیس کمیته اجرایی نخستین همایش ایمنی در حمل و نقل هوایی گفت: در این همایش آخرین دستاوردهای علمی، کاربردی و تجربی صاحبنظران، متخصصان، خلبانان، پژوهشگران، دانشگاهیان و اساتید صنعت هوانوردی کشور به رویکردهای حفظ و ارتقای ایمنی هوانوردی، افزایش امنیت و بی خطری پروازها، جلوگیری از بروز حوادثو سوانح هوایی و کاهش مخاطرات پرواز ارائه می شود.

وی از همه صاحبنظران، دست اندرکاران، متخصصان، خبرگان، استادان و پژوهشگران صنعت هوانوردی و حمل و نقل هوایی کشور دعوت کرد پیشنهادها و و نظر خود را به نشانی

Info - conference @ cao. ir ارسال کنند.

همه مراحل ثبت نام و ارسال مقالات مربوط به اولین همایش ایمنی در حمل و نقل هوایی از طریق پایگاه اطلاع رسانی www. conference. cao. ir قابل مشاهده است.

ارسال نظر