• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 87364

رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان با اشاره به رایزنی خودروسازان خارجی برای حضور در ایران نسبت به افزایش کیفیت خودروها ابراز امیدواری کرد.

به گزارشاقتصاد تایمزمحمد جعفری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: حضور خودروسازان بزرگ جهان در ایران رشد کیفیت محصولات داخلی را به دنبال خواهد داشت.

وی با بیان اینکه خودروسازان باید برای افزایش کیفیت محصولات‌شان از فن‌آوری‌های روز جهان استفاده کنند، خاطرنشان کرد: با حضور خودروسازان خارجی در ایران شاهد انتقال فن‌آوری‌های روز صنعت خودرو به کشور خواهیم بود.

رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان ادامه داد: خودروسازان باید با استفاده از فرصت حضور خودروسازان خارجی نسبت به بازنشسته و از رده خارج کردن خودروهای قدیمی در حال تولید استفاده کنند.

وی افزود: متاسفانه فن‌آوری برخی از خودروهای در حال تولید در کشور مربوط به سه دهه پیش بوده و این موضوع نارضایتی مصرف‌کنندگان از کیفیت این خودروها را به دنبال داشته است.

جعفری تصریح کرد: هم‌اکنون تناسبی بین قیمت و کیفیت خودروهای در حال تولید در کشور وجود ندارد بنابراین خودروسازان باید در جهت کاهش هزینه‌های تولید و قیمت فروش محصولات حرکت کنند.

ارسال نظر