• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 86291

هیوندایی علاقه ندارد که خودروهایش گوشه نمایشگاه ها خاک بخورند برای همین تا جایی که بتواند قیمت را پایین می آورد و بر تجهیزات خودرو می افزاید.

به گزارشاقتصاد تایمزبه نقل از باشگاه خبرنگاران، خودروی آزرای هیوندایی گویا از یاد و خاطره ها رفته است. با این که نسل جدید آن به تازگی وارد بازار شده اما به سرعت سایر مدل ها به فروش نمی رسد.

خودروهایی مثل سوناتا و الانترا ماهانه ده ها هزار مشتری دارند اما فروش خودروی سدان تمام قد این شرکت یعنی آزرا در سال هم به چند ده هزار نمی رسد.

در حقیقت خودرو آزرای هیوندایی بعد از اکوئوس کم فروش ترین مدل این خودروسازی است. برای همین است که هیوندایی دست رو دست نگذاشته و برای رونق گرفتن فروش آزرا به دو کار روی آورده، اول آن که تلاش می کند قیمت آن را تا حد ممکن کاهش دهد، دوم آن که کوشش می کند تجهیزات استاندارد آن را افزایش دهد.

اکنون آزرای مدل ۲۰۱۴ از ۳۱ هزار دلار شروع می شود و بسته به امکانات مورد نیاز مشتری قیمت آن افزایش پیدا می کند اما همان قیمت پایه آزرا شامل امکاناتی مثل ال سی دی ۶ اینچی، دوربین پشتیبان، آینه نقطه کور و سه سال خدمات پس از فروش تضمینی را دارد. آزرای ۳۴ هزار و ۷۵۰ دلاری ال سی دی ۸ اینچ، داشبورد با کیلومتر شمار الکترولومینسنت(درخشندگی مخصوص)، آینده های تاشوی برقی و غیره دارد.

با این که اکثر ویژگی ها و مشخصات فنی آزرای مدل ۲۰۱۴ نسبت به مدل سال های گذشته بهبود چشمگیری پیدا کرده اما نسبت به آنها ۱۲۵۰ دلار ارزان تر است.

ارسال نظر