• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 85230

امروز یکشنبه ۱۷ آذرماه، در صورت تقاضا، حدود ۴۲ هزار تن انواع مس و حدود ۴۸ هزار تن انواع قیر در تالار معاملات بورس کالای ایران عرضه می‌شود.

به گزارشاقتصاد تایمزبه نقل از ایسنا، شرکت صنایع ملی مس ایران، در صورت تقاضا با چهار هزار تن مس مفتول به قیمت پایه ۱۹۵ هزار و ۲۸ ریال در تالار محصولات صنعتی و معدنی حضور می یابد. این شرکت همچنین، در صورت تقاضا، پنج هزار تن مس کاتد را به قیمت پایه ۱۸۹ هزار و ۱۸۶ ریال عرضه می‌کند. از دیگر محصولات عرضه شده شرکت صنایع ملی مس ایران در این روز می توان به ۳۳ هزار تن انواع مس کم عیار و ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها اشاره کرد. علاوه بر این، شرکت دنیای مس کاشان، ۳۰۰ تن مس مفتول را به قیمت پایه ۱۹۵هزار و ۵۲۸ ریال عرضه می کند.

در گروه فولاد، مجتمع فولاد آذربایجان، در صوت تقاضا، ۵۵۰۰ تن سبد میلگرد A۳-۱۴ - ۲۵ را به قیمت پایه ۱۶ هزار و ۳۰۰ ریال و به صورت نقد روی تابلوی عرضه می برد. این شرکت همچنین، یکهزار تن ضایعات مقاطع نوردی را به قیمت پایه ۱۱ هزار و ۷۰۰ ریال عرضه می کند.

در گروه آلومینیوم نیز در صورت تقاضا، ۱۲۰۰ تن بیلت ۶۰۶۳-۷ شرکت ایرالکو به قیمت پایه ۶۴ هزار و ۷۵۰ ریال راهی تالار معاملات محصولات صنعتی و معدنی می شود. همچنین، شرکت آلومینیوم المهدی در صورت تقاضا، ۶۰۰ تن شمش ۵۰ پوندی ۹۹.۷ را به قیمت پایه ۶۱ هزار و ۴۲۲ ریال عرضه می کند.

این گزارش همچنین حاکی است، شرکت نفت جی در صورت تقاضا با ۱۳ هزار و ۵۰۰ تن قیر ۶۰۷۰ و ۸۹۰۰ تن قیر ۸۵۱۰۰ به قیمت پایه ۱۲ هزار و ۸۶۲ ریال در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی حضور می یابد. این شرکت همچنین ۳۲۰۰ تن قیر MC۲۵۰ را به قیمت پایه ۱۹ هزار و ۹۵۳ ریال عرضه کرد. علاوه بر این، حدود ۱۷ هزار تن انواع قیر شرکت نفت پاسارگاد و چهار هزار تن انواع قیر شرکت آذربام عایق کار روی تابلوی عرضه می رود.

لازم به ذکر است، شرکت نفت تندگویان تهران ۱۰ هزار تن وکیوم باتوم، ۱۰ هزار تن لوب کات و دو هزار تن گوگرد گرانوله را راهی تالار معاملات می کند. همچنین، این تالار شاهد عرضه سه هزار تن گوگرد کلوخه، چهار هزار تن لوب کات سنگین و پنج هزار تن وکیوم باتوم شرکت پالایش نفت اصفهان به همراه ۷۰۰ تن انواع آمونیاک مجتمع پتروشیمی شیراز است.

شایان ذکر است، ۱۵۰۰ تن انواع قیر شرکت های نگین گام پارس، کیهان توسعه البرز و قیران پخش ستاره ایرانیان در تالار صادراتی عرضه می شود.

گفتنی است، تالار محصولات کشاورزی نیز شاهد عرضه‌ی سه هزار تن برنج طارم آستان اشرفیه به قیمت پایه ۷۲ هزار ریال است. شایان ذکر است، در صورت تقاضا، ۱۲۰۰ تن شکرسفید کارخانه قند ورامین به قیمت پایه‌ی ۱۸ هزار و ۴۰۰ ریال عرضه می شود. کارخانه قند یاسوج نیز در صورت تقاضا ۷۰۰ تن شکرسفید را به قیمت پایه ۱۸ هزار و ۳۰۰ ریال روی تابلوی عرضه می برد.

علاوه بر این، ۱۰۰ تن عدس درشت کانادا به قیمت پایه ۳۰ هزار ریال راهی تالار معاملات می شود.

ارسال نظر