• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 82330

در اخرین روز معاملاتی بورس:

بازگشت شاخص بورس در کانال ۷۳ هزار واحدی

اقتصادتایمز: بازار سرمایه در ابتدای معاملات روزانه خود روند نزولی را طی کرد اما با رسیدن به دقایق پایانی روند صعودی به خود گرفت وبا رشد ۳۳ واحدی به کانال ۷۳ هزار واحدی بازگشت. اما شاخص صنعت با افت ۱۲۸ واحدی و عدد ۶۲ هزار واحدی به کار امروز خود پایان داد.

شاخص کل با رشد ۳۳ واحدی به کانال ۷۳ هزار واحدی بازگشت.

امروز یک ابان ماه، بازار سرمایه در ابتدای معاملات روزانه خود روند نزولی را طی کرد اما با رسیدن به دقایق پایانی روند صعودی به خود گرفت وبا رشد ۳۳ واحدی به کانال ۷۳ هزار واحدی بازگشت. اما شاخص صنعت با افت ۱۲۸ واحدی و عدد ۶۲ هزار واحدی به کار امروز خود پایان داد. در سایر شاخص ها نیز شاخص بازار اول با افت ۱۳۵ واحدی به عدد ۵۴ هزارو۸۳۳ واحدی و شاخص بازار دوم با افت ۵۲۷ واحدی به ععد ۱۳۷ هزارو ۳۳۵ واحدی رسید.

به گزارشاقتصادتایمز، شایان ذکر است نماده۹ای پالایشگاهی بیشترین افت را در بازار امروز داشتندو مخابرات ایران، بانک ملت و بانک پارسیان بیشترین رشد را داشتند.

س. نفت و گاز و پتروشیمی تامین، پالایش نفت بندرعباس و پتروشیمی جم از نماد های پر بیننده ی بازار، پالایش نفت بندرعباس، پالایش نفت اصفهان بهترین تقاضاو تاید واتر خاورمیانه و معادن بافق بهترین عرضه را در بازار امروز داشتند.

بیشترین حجم معامله را نمادهای تاپیکو، اخابر، خودرو و شبندر به خود اختصاص دادند.

ارسال نظر