• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 86285

عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: سه‌شنبه هفته جاری رای‌گیری برای تعیین اعضای کمیسیون تلفیق انجام می‌شود و کمیسیون تلفیق به مدت ۳ هفته لایحه بودجه پیشنهادی دولت را رسیدگی خواهد کرد.

به گزارشاقتصاد تایمزموسی‌الرضا ثروتی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در پاسخ به سؤال فارس مبنی بر اینکه بررسی لایحه بودجه سال ۹۳ در چه مرحله‌ای قرار دارد و چه روندی را طی می‌کند، گفت: لایحه بودجه الان در مرحله پیشنهادات نمایندگان مجلس است و نمایندگان مشغول مطالعه هستند تا نظرات، پیشنهادات و دیدگاه‌هایشان را ارائه بدهند.

وی افزود: کمیسیون‌های تخصصی از فردا مشغول کار می‌شوند البته کمیسیون برنامه و بودجه هفته قبل و شنبه ۳۰ آذرماه جلسه داشت که در آن تا حدودی از لایحه بودجه ۹۳ مورد بررسی قرار گرفت.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه اظهار داشت: از فردا کمیسیون‌های دیگر برای ارائه مصوبات و پیشنهاداتشان به تلفیق فعال می‌شوند.

ثروتی در پاسخ به این سؤال که رای‌گیری برای کمیسیون تلفیق چه موقع انجام می‌شود، گفت: فکر می‌کنم سه‌شنبه هفته جاری رای‌گیری برای تعیین اعضای کمیسیون تلفیق انجام شود و به مدت ۳ هفته کمیسیون تلفیق به لایحه بودجه پیشنهادی دولت رسیدگی می‌کند.

وی افزود: در تلفیق همه موارد از صفر تا ۱۰۰ بررسی می‌شود به عبارتی همه احکام، همه ارقام، درآمدها و هزینه‌ها مورد بحثو بررسی قرار می‌گیرد.

ارسال نظر