• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 87285

وزیر جهاد کشاورزی گفت: افزایش بهره وری در فعالیت‌های مختلف از برنامه‌های اصلی وزارت جهاد کشاورزی است که باید در این راستا همه تلاشمان را به کار ببندیم تا اعتقاد، ایمان و انگیزه را در نیروی انسانی برای تحقق این مهم ایجاد کنیم.

به گزارشاقتصاد تایمزبه نقل از ایسنا، محمود حجتی در نشست شورای معاونین روسای سازمان‌ها و موسسات تابعه اظهار کرد: مردم به صورت عام و کشاورزان به صورت خاص از وزارت جهاد کشاورزی دولت تدبیر و امید انتظار دارند انجام اقدامات مدبرانه و امید بخش را دارند تا شاهد تحولات و بهبود وضعیت جامعه باشند. وی افزود: برای تحول در بخش کشاورزی با همین سطح از امکانات لازم است انگیزه، باور و ارزش را در نیروی عظیم وزارت جهاد کشاورزی به صورت منسجم و یکپارچه شکل داده و نهادینه کنند.

وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: باید نشست‌های هم اندیشی با نخبگان و خبرگان جامعه کشاورزان صاحبان این علم طرح و علاقه‌مند برای تحول آفرینی کشاورزی را برگزار کنیم و در این راستا برقراری ارتباط و تعامل مناسب با دانشگاه‌ها به عنوان مراکز تولید علم از یک سو و نیز کشاورزان به عنوان نیازمندان و مصرف‌کنندگان محصولات علمی دانشگاه برای ایجاد پویایی و نشاط از سوی دیگر مهم بدانیم.

به گفته حجتی، کشت فراسرزمینی فرصتی مناسب برای کشاورزی کشور است که باید به آن به صورت جدی توجه شود و مدیران مرتبط در این زمینه بهره گیری سریع از این فرصت را مغتنم بشمارند.

وی تاکید کرد: مدیران باید اولویت‌های کاری، برنامه‌ها و اهداف خود را به مرکز روابط عمومی ارائه دهند تا هم در درون وزارت جهاد کشاورزی زمینه همراهی، همکاری و پشتیبانی فراهم شود و هم در محیط بیرون وزارتخانه هم سویی در اهداف و برنامه‌ها ایجاد شود.

وزیر جهاد کشاورزی گفت: تحول در کشاورزی و تحرک در نیروی انسانی باید اولویت برنامه‌ها، تصمیمات واقدامات وزارت جهاد کشاورزی باشد به گونه‌ای که کارنامه مدیران این بخش باید در وضعیت کشاورزان کشور و سفره مردم قابل مشاهده باشد.

ارسال نظر