• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 88120

معاون درمان سازمان تأمین‌اجتماعی از رفع مشکلات مربوط به خرید تجهیزات پزشکی در این سازمان خبر داد و گفت: به دلیل وجود مشکلات و محدودیت‌ها در ۳ سال گذشته خرید تجهیزات پزشکی انجام نشده است و در این رابطه با کمبودهایی مواجه هستیم.

به گزارشاقتصاد تایمزبه نقل از ایسنا، دکترمحمدعلی همتی درجلسه شورای معاونین سازمان تأمین‌ اجتماعی که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، احیای شورای سیاستگذاری خرید تجهیزات را زمینه‌ساز رفع مشکلات مربوط به خرید تجهیزات پزشکی عنوان و اظهار امیدواری کرد که برای احیای این شورا اقدام مناسب انجام گیرد.

وی در ادامه اقدام هیأت‌مدیره سازمان تأمین‌اجتماعی در رابطه با مشورت با معاونت‌های مختلف سازمان برای اخذ تصمیمات را منجر به اخذ بهترین تصمیم‌ها برای رفع مشکلات دانست و گفت: با تداوم رویه مطلوب در پیش گرفته شده شاهد بهبود فعالیت سازمان و افزایش رضایتمندی بیمه‌شدگان خواهیم بود.

همتی با یادآوری اینکه بسیاری از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تأمین‌اجتماعی در دوران گذشته احداثشده است، گفت: متأسفانه در سال‌های بعد مقدار زیادی از پتانسیل‌ها از دست رفته و امیدواریم در آینده شاهد تحولات جدی در حوزه‌های گوناگون مرتبط با تأمین‌اجتماعی باشیم.

ارسال نظر