• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 85609

معاون برنامه و بودجه استانداری تهران گفت: ظرف ۲ ماه آینده سایت کار افرینی در استان تهران راه اندازی و در اختیار عموم قرار می گیرد.

به گزارشاقتصاد تایمزنعمت ا… ترکی در گفتگو باباشگاه خبرنگاران درباره کم و کیف راه اندازی سایت کار آفرینی گفت: با توجه به بررسی ها و نیاز سنجی کارجویان استان تهران بعضی از افرادی که نیازمند مشاغل شرکتی ثبت شده هستند و تا به حال نتوانسته اند شاغل شوند می توانند در نرم افزار اشتغال ثبت نام کنند.

ترکی افزود: با راه اندازی این سایت کارجویان می توانند بدون هیچ رفت و آمد فیزیکی و فقط با مراجعه و ثبت اطلاعات، مهارت و تحصیلاتشان در این سایت عضو شوند تا در اسرع وقت مسولان با درخواست کارفرما برای کارجویان شغل مورد نظرشان را ارئه دهند.

وی بابیان اینکه متاسفانه با هماهنگی های انجام شده با وزارت کار و رفاه اجتماعی اما بعضی از عوامل برای اخذ مجوز و راه اندازی سایت همکاری لازم را انجام می دهند، خاطر نشان کرد:
انتظار این است که فعالیت سایت در حد سقف و رقم پیش بینی باشد در ضمن با حضور معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی این سامانه ۲ ماه آینده در استان تهران راه اندازی و در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر