• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 85010

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۹، از اجرای نمایش تئاترهای راهنمایی و رانندگی در خانه‌های اسباب‌بازی این منطقه خبر داد.

به گزارشاقتصاد تایمزحجت‌الاسلام جوادی در گفتگو باباشگاه خبرنگاران، گفت: اجرای طرح نمایش تئاترهای راهنمایی و رانندگی در خانه‌های اسباب‌بازی منطقه ۱۹ در دستور کار معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه قرار دارد.

وی با بیان توضیحات بیشتر افزود: این طرح به منظور سطح آگاهی و آشنایی کودکان با مقررات راهنمایی و رانندگی، چگونگی عبور از خیابان‌ها و معابر اصلی و آشنایی با سوانح رانندگی در دست اجرا است.

حجت‌الاسلام جوادی با اشاره به نحوه اجرای این طرح گفت: در این طرح کودکان تحت نظارت کارشناسان مجرب آموزش در قالب اجرای نمایش و تئاترهای عروسکی با مسائل راهنمایی و رانندگی آشنا خواهند شد.

وی با اشاره به اقدامات اجرایی این طرح گفت: اجرای نمایش و تئاترهای عروسکی در خانه‌های اسباب‌بازی، مهدکودک‌ها و مدارس ابتدایی به منظور آشنایی کودکان با مسائل راهنمایی و رانندگی از اقدامات اجرایی این طرح است.

حجت‌الاسلام جوادی در پایان با اشاره به اقدامات دیگر معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۹ افزود: برگزاری دوره‌های آموزشی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در مدارس منطقه ۱۹، توزیع اقدام آموزشی، بروشور، سی‌دی، پکیج‌های آموزشی در مدارس منطقه، اجرای تئاترهای عروسکی در مراکز پیش‌دبستانی و مدارس ابتدایی به صورت مستمر در سال‌ جاری از اقدامات دیگر معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۹ است.

ارسال نظر