• ایمیل
  • پرینت
  • آدرس خلاصه

کد خبر: 84137

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بودجه سال ۹۳ وزارت آموزش و پرورش با حضور مسئولان این وزارتخانه فردا بررسی می‌شود.

به گزارشاقتصاد تایمزمحمدحسین شیرین‌کار، دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: با توجه به دو سفر اخیری که اعضای این کمیسیون جهت بازدید از مدارس دو استان گیلان و گلستان داشتند، جلسه روز گذشته این کمیسیون در خصوص جمع‌بندی از امکانات و مشکلات این مدارس بود.

وی افزود: در این جلسه مدیران کل آموزش و پرورش دو استان گیلان و گلستان و برخی مسئولان وزارت آموزش و پرورش از جمله معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی و معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش حضور داشتند.

*بررسی مشکلات مدارس استان‌های گیلان و گلستان در کمیسیون آموزش مجلس

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در جلسه روز گذشته این کمیسیون در خصوص سیستم سرمایشی و گرمایشی، کمبود فضاهای آموزشی، کمبود بودجه برای توسعه امکانات مدارس و دانشگاه فرهنگیان استان‌های گیلان و گلستان مباحثی مطرح شد.

وی ادامه داد: بر اساس مباحثمطرح شده، مقرر شد معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش و معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش برای برطرف کردن مشکلات مدارس این استان‌ها، تمهیدات لازم را در نظر داشته باشند.

*بررسی بودجه سال ۹۳ آموزش و پرورش در مجلس

شیرین‌کار در خصوص برنامه‌های آتی کمیسیون آموزش مجلس عنوان کرد: جلسه روز سه‌شنبه این کمیسیون درخصوص بودجه سال ۹۳ وزارت آموزش و پرورش است که با مسئولان این وزارتخانه از جمله وزیر آموزش و پرورش مورد بررسی قرار می‌گیرد.

ارسال نظر